Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Avcılar'dan rekor

AK Parti Avcılar İlçe Başkanlığı saha çalışmalarının meyvelerini toplamaya başladı.

Giriş Tarihi: 11.10.2013 15:59
Avcıların her mahallesinde kurulan AK Nokta stand faaliyetleri ve parti çalışmaları sonucunda ilçe teşkilatı önmeli bir rekora imza attı.

Geçen yıl, bir ayda yaptığı 10.444 yeni üye ile, Türkiye 3.sü ve İstanbul 1.si olan Avcılar ilçe teşkilatı, defalarca İstanbul 1.si olduğu yeni üye çalışmalarında, son 20 aylık dönemde partiye 30.583 yeni üye kazandırarak ve üye sayısını %90 artışla 64.565'e ulaştırarak bu alanda büyük bir başarı elde etti. Bunun sonucunda; AK Parti Avcılar ilçe başkanlığı, 29 Ocak 2012 tarihinde yapılan kongreden bu yana geçen 20 aylık süreçte, hem oransal hem de sayısal olarak İstanbul birincisi oldu.


''2014 YEREL SEÇİMLERİNİ FARKLA ALACAĞIZ''

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Avcılar İlçe Başkanı Bayram Şenocak şunları söyledi:

''Liderinden, yönetici kadrosuna, mahalle yönetimlerinden, teşkilatın en alt kademelerine kadar sürekli yardımlaşan, uyum içerisinde olan ve planlamalarını saha çalışmalarına en iyi şekilde yansıtan, çok genç ve dinamik bir ekibimiz var. Bu açıdan tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Her şeyden önce iyi bir takım ruhu oluşturduğumuzu düşünüyorum. Bunun yanında, tüm çalışmalarımızda yanımızda olan, ilçemizden sorumlu milletvekilimiz Sn. Hakan Şükür'ün de bu süreçte katkısı ve özverisi yadsınamayacak ölçüde bizlere güç ve moral veriyor. Yedi yüz kişiden oluşan saha ekibimizle, var olan üyelerimizin güncelleme çalışmalarının yanında, gerek kurduğumuz ak noktalarla gerekse ev ziyaretlerimizle, üye çalışmaları yapıyoruz. Hamdolsun, her üyemizin kapısını en az iki kez ziyaret ediyoruz. Bu tarz üye ve seçmen ziyaretlerimizi çok sık gerçekleştirdiğimiz için insanlar şaşırıyor. Çünkü, geçmişten süregelen, siyasetçiler sadece seçim zamanı gelirler algısı vardı. Siz niye şimdi başlıyorsunuz? diye soranlar oldu. Asıl hedefimiz klasik siyaset ikliminin aksine halkımızla her daim istişare içerisinde olan, vatandaşın nabzını tutan bir siyaset anlayışıyla hizmet etmek. Ekibimle birlikte haftanın en az iki günü, ekseriyetle Cuma ve Pazartesi günleri etkin esnaf ziyaretleri yapıyoruz. Günde en az 3-4 saatimizi, vatandaşlarımızı dinlemeye, sorunlarını tahlil etmeye ve taleplerini öğrenmeye ayırıyoruz. Esnaf ziyaretlerinde konuştuğumuz esnafların bize karşı yaklaşımları gayet olumlu, genelde kendilerini üye yaparak yanlarından ayrılıyoruz. Halkın dilinden anlamak, amiyane tabirle, onları adam yerine koymak önemlidir. İşte alınan bu başarıların arkasında, inanmış bir ekiple yapılan planlı, programlı ve vatandaşı merkezine alan ve ona değer veren bir anlayış yatıyor. Bütün bu faaliyetlerin ve inanmışlığın sonucunda, biz Sayın Başbakanımıza da dediğimiz gibi. Söz verdik, sözümüzü tutacağız. 2014 'te Avcılar'ı farkla alacağız ''
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Avcılar'dan rekor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN