Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gül ve Erdoğan'ın ortak ricası

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bayram sevincinin üzüntüye dönüşmemesi için, vatandaşlardan trafik kurallarına uymaları konusunda ricacı oldu.

Giriş Tarihi: 14.10.2013 15:58
9 günlük bayram tatili başladı. Yollardaki yoğunluk beraberinde kazaları getirdi. Tatilin ilk gününde farklı illerde meydana gelen kazalarda çok sayıda kişi yaşamını yitirirken onlarca vatandaş da yaralandı. Her bayram tatilinde yaşanan acı olayların tekrarlanmaması için vatandaşları uyaran Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan bayram mesajlarında dikkatli olunmasını istedi.

Cumhurbaşkanı Gül, "Vatandaşlarımızdan trafikte daha dikkatli olmalarını, kurallara uymalarını rica ediyorum" derken, Başbakan Erdoğan ise, "Sürücülerimizin trafikte azami dikkat içinde olmalarını, ailelerine ve milletimize büyük acılar yaşatacak kazalara mahal vermemelerini önemli rica ediyorum" dedi.

GEREKEN HASSASİYETİ GÖSTERMELERİNİ BEKLİYORUZ

Ayrıca İçişleri Bakanı Muammer Güler de "Kurban Bayramı tatili süresince, karayollarımızda vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde seyahat edebilmelerini sağlamak amacıyla alınan tedbirler, ilgili trafik birimlerince her zamankinden daha etkin ve titiz bir şekilde uygulanacaktır. Bayram sevincinin üzüntüye dönüşmemesi için, değerli vatandaşlarımızın da yetkililerce alınan tüm tedbirlere ve özellikle trafik kurallarına eksiksiz bir şekilde uymaları konusunda gereken hassasiyeti göstermelerini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gül ve Erdoğan'ın ortak ricası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN