Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahçeli'den MİT'e destek

Giriş Tarihi: 23.10.2013
MHP lideri Devlet Bahçeli, partilerinin dinlendiğini ancak dış basında çıkan haberlere dayanarak MİT'i veya Müsteşarı Hakan Fidan'ı yıpratacak eleştiriler yapmayacaklarını söyledi. Bahçeli, şu mesajları verdi:
Türkiye'nin bir milli kuruluşunu dış basında çıkan haberlere bakarak test etmeyiz. Bizim milliyetçilik anlayışımızda ısmarlama kalemlere itibar etmek yoktur.
Oslo'da PKK'lı militanlarla kimin pazarlık yaptığını, Başbakan'ın İmralı canisinin ayağına kimi gönderdiğini biliyoruz. MHP'yi böcek gibi sararak dinleyenlerin ve Başbakan'a Balgat haberleri olarak sunanların kimler olduğunu biliyoruz. Her şeye rağmen biz, bir devlet memuru hakkında yorum yapmayacak kadar şahsiyetliyiz.
(Hüseyin Çelik) Göroymak'a Norşin, Aydınlar'a Tillo, Tunceli'ye Dersim isimlerini vermenin arifesinde olan Başbakan kendi isimlerini de değiştirecek mi? AKP'nin kapı gıcırtısı ve akordu bozuk sözcüsü acaba ismini değiştirip Hado, Hazo ya da Hander yapmayı düşünmekte midir?
MHP, anayasayı parça parça Meclis'e taşıyarak, araya PKK taleplerine cevap verecek sızmalar yapmaya müsaade etmeyecektir.
MHP, başörtülü milletvekiline taraftardır. Kara çarşafla da gelecek halleri yok.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli'den MİT'e destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN