Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili şok iddia

Avrasya Bir Vakfı tarafından organize edilen '28 Şubat'ın Bilinmeyenleri' konulu panele konuşmacı olarak katılan gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak, 'nun öldürüldüğünü söyledi.

Giriş Tarihi: 8.11.2013 15:21 Güncelleme Tarihi: 8.11.2013 15:38
Dilipak, merhum BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopter düştükten sonra, enkaz bölgesine gelen bir tim tarafından iki rekat namaz kıldıktan sonra infaz edildiğini iddia etti.

Muhsin başkanın rolünün biraz farklı olduğunu anlatan Dilipak, şöyle konuştu: ''nun helikopteri düşmedi, helikopteri sert iniş yaptı, daha sonra helikopterle gelen bir tim tarafından infaz edildi. İnfaz için gelen helikopter karda kayarak kırıma uğradı. Skorsky... Arkasından Malatya'dan iki helikopter geldi, onlar, onların tekrar ikmallerini yaptılar. Arkasından Akdeniz'deki bir Amerikan gemisinden bir helikopter kalktı, geldi, döndü o da Akropolis üssüne indi. Bu işin içinde Amerika da var, İngiltere de var, bu işin içinde siviller de var, herkes var.'Muhsin Beyin, Erbakan hükümetinde de aktif olduğunu belirten Dilipak, şunları söyledi: 'Tayyip Erdoğan hükümetinde de aktifti, Tayyip Erdoğan'a yönelik bazı operasyonlar sırasında, devreye girip süreci engelledi. Gizli şahit filan da değildi. Ama birilerine, nerelere bakmaları gerektiği ve nerelere dikkat etmesi gerektiği konusunda; söylemesi yapması gerekeni yapıyordu.

Uluslararası sistem bunu ne yapacağını kestiremedi ve tasfiye etti, infaz edildi. Yani içerideki gazeteci de sadece gazeteci değildi, onu da söyleyeyim. Sadece 45 dakikalık telefon görüşmesi yok, o çocuk 45 dakika telefonda görüştü ve daha fazlası da var. Çenesi de ayrık, kırık, çene ayrılmış, konuşamaz. Bunların hepsi infaz. Hatta Muhsin başkan sağ olarak alındıktan sonra iki rekat namaz kıldıktan sonra infaz edildi. Helikopter düşmedi, sert iniş yaptı, kayaya çarptı. Eğer dava açılırsa, açılmazsa da onun dostları, ellerindeki belgeleri açıklayacaklar. Bu kadar yeter..."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili şok iddia
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN