Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İBB den Avcılar’a düğün ve toplantı salonu müjdesi

Avcılar ilçesi, en büyük ihtiyaçlarından biri olan, eksikliği her kesim tarafından hissedilen sosyal tesisine kavuşuyor.

Giriş Tarihi: 19.11.2013 12:51
Avcılar Sahilinde denize sıfır olarak yapılacak 1000 kişilik düğün, toplantı salonu ve sosyal tesis projesinin yapımına başlanıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Denizköşkler Mahallesi sahilinde,denize sıfır olarak yapılacak sosyal tesis projesinde 1000 kişilik düğün salonu, kafeterya ve sosyal donatı alanları olacak. 15.000 m2'lik bir alanda kurulacak, 2750 m2 kapalı alana sahip ve içerisinde açık otoparkın da bulunacağı nezih tesis, düğün, toplantı ve organizasyonlara ev sahipliği yapacak.

Avcılar ilçesine kazandırılacaksosyal tesis ile ilgili açıklama yapan AK Parti Avcılar İlçe Başkanı Bayram Şenocak:

"Avcılar'da modern, otopark sorunu olmayan, kalabalık organizasyonlara cevap verebilecek bir tesisin bulunmaması çok önemli bir eksiklik olarak karşımıza çıkmakta idi. Bu eksikliği giderecek, ihtiyacı büyük ölçüde karşılayacak ve Avcılarımıza yakışacak bu tesisi, İstanbul Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemize kazandıracak olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak isterim. Denizköşkler sahilimizde denize sıfır olarak konumlanacak tesis, Türkiye'de çok az yerde denenmiş mimari bir teknikle, çelik konstrüksiyon temelli ve tek kat üzerine yapılacak ve çok kısa zamanda halkımızın hizmetine sunulacak. Avcılar'da yaşayan vatandaşlarımızın yıllardan beri ihtiyacı olan böylesine önemli ve nezih bir tesisi İlçemize kazandıracak olan, başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Kadir Topbaş, İl Başkanımız Sn.Aziz Babuşcu ve Sorumlu Milletvekilimiz Sn.Hakan Şükür olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İBB den Avcılar’a düğün ve toplantı salonu müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN