Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demirel'in şapkasına haciz

Giriş Tarihi: 5.12.2013 17:56 Güncelleme Tarihi: 5.12.2013 17:57

Antalya'da, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in iş adamı Talha Görgülü'ye hediye ettiği şapka, bir inşaat firmasına olan borçları kapsamında haczedilen eşyalar arasında yer aldı.

İnşaat firması sahibi Galip Korkmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalya merkezli Sky Havayolları'ndan yaklaşık 70 bin lira alacağı olduğunu, paranın verilmemesi üzerine alacağı için haciz işlemi başlattıklarını söyledi.

Mahkemeden alınan haciz kararı uyarınca Sky Havayolları şirket binasındaki sandalye, masa ve elektronik aletlerin de bulunduğu bazı eşyaları
haczettiklerini belirten Korkmaz, "Memur arkadaşlar, şirketin deposundaki eşyalar arasındaki bir kutuda 'Talha Görgülü, S. Demirel 2005' yazılı şapkayı da haczetmiş. Daha sonra şapkanın Demirel tarafından Talha Görgülü'ye hediye edildiğini anladık. Şapkanın altında 'En iyi dileklerimle, sevgi ve saygılarla' yazısı bulunuyor" dedi.

Memurların durumu fark etmediklerini, diğer eşyalar arasında şapkanın da 50 lira karşılığında haczedildiğini dile getiren Korkmaz, bugüne kadar konuyla ilgili kendisini kimsenin aramadığını kaydetti.

Korkmaz, Görgülü'nün bundan haberi olmayabileceğini, şapkanın satılmasının ise söz konusu olmadığını bildirdi.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirel'in şapkasına haciz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN