'Toplumun dokularına ineceğiz'

Teşkilata seçimle ilgili "Güler yüzlü olun, asla kızmayın" taktiği veren Kılıçdaroğlu, "Bütün çağdaş ülkelerde Türkiye'deki olaylar kaygıyla izleniyor. Bize düşen görevler var" dedi

Giriş Tarihi: 8.12.2013
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu parti teşkilatına seçim taktikleri verdi. Partisinin Genel Merkezinde düzenlenen Bilişim Sorumluları Toplantısı'nda konuşan Kılıçdaroğlu "Her zaman güler yüzlü olacağız. Belki kapıyı yüzümüze kapatan da olacak, asla kızmayacağız. Çünkü biz iktidar olmak istiyoruz" dedi. Kılıçdaroğlu şunları söyledi:
Seçimlerde sandık çevresi sorumlularına ilişkin yeni bir örgütlenme modeli hazırladık. Partililer kapı kapı dolaşarak çalışmalı. Her zaman güleryüzlü olacağız. Belki kapıyı yüzümüze kapatan da olacak, asla kızmayacağız. Çünkü biz iktidar olmak istiyoruz. STK'lardan sorumlu yöneticiler asla hiçbir STK'yı boş bırakmayacaksınız, kapısını çalacaksınız, onlara CHP'yi anlatacaksınız. Toplumun dokularına ineceğiz.
Bir diktatörün yönettiği bir ülkede özgürlük istemenin ne kadar zor olduğunu siz de biliyorsunuz, ben de biliyorum. Ama unutmayın biz yılmayız.
Dünyanın neresine giderseniz gidin bütün çağdaş ülkelerde Türkiye'deki olaylar kaygıyla izleniyor. O nedenle bize düşen görevler var. Yerine getireceğiz.

İRAN'A GİDECEK
Kılıçdaroğlu, ABD'deyken TGRT Haber'e de cumhurbaşkanlığı adaylığı gibi bir niyetinin olmadığını belirterek, İran'a gideceğini açıkladı.

ÇİÇEK'E MEKTUP
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in yanıtlaması için verdiği soru önergesini işleme koymayan TBMM Başkanı Cemil Çiçek'e gönderdiği mektupta, "Siz hükümetin, ya da iktidar partisinin başkanı değil, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin başkanısınız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Toplumun dokularına ineceğiz'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN