'Oyunları boza boza bugünlere geldik'

Giriş Tarihi: 21.12.2013

"Bu kirli oyun seçimleri etkilemek için" değerlendirmesinde bulunan Başbakan Yardımcısı Bozdağ "Biz nice siyaset mühendisliklerini, tuzakları boza boza bugünlere geldik" dedi

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Bu kirli oyun, operasyon ve tuzaklar, milletimizle aramızdaki gönül bağını koparıp mahalli seçimler ile cumhurbaşkanı seçimini etkilemek içindir" ifadesini kullandı. Gündemi Twitter'daki hesabından değerlendirirken AK Parti'nin ve AP Parti Hükümetinin her daim alnı ak ve başının dik olduğunu, bugüne kadarki gibi bundan sonra da bu şekilde yoluna devam edeceğini belirten Bozdağ, "Biz nice siyaset mühendisliklerini, nice tuzakları ve nice oyunları boza boza bugünlere geldik" değerlendirmesini yaptı. Bozdağ, bundan sonra da her türlü siyaset mühendisliği ile her türlü oyun, tuzak ve operasyonu boza boza yollarına devam edeceklerini vurgulan Bozdoğ, takipçileriyle şunları paşlaştı: "Biz gazete manşetleriyle ve kirli itifaklarla, içerde ve dışardaki güç odaklarıyla iktidara gelmedik. Manşetlere, her tür kirli ittifak ve operasyona rağmen Allahımızın yardımı ve milletimizin desteği ile iktidara ve bugünlere geldik. Bizim yegane güç kaynağımız milletimizin samimi destek ve duası ile Cenab-ı Hakk'ın yardımıdır. Hep halkın ve Hakk'ın yanında olduk ve yine halkın duası ve desteği, yüce Allah'ın yardımıyla yollumuza devam edeceğiz. Bu kirli oyun, milletimizle aramızdaki gönül bağını koparıp mahalli seçimler ile cumhurbaşkanı seçimini etkilemek içindir. Bu kirli oyunun senarist, oyuncu, yönetmen ve figüranları; aziz milletimizin oyun, tuzak ve operasyon bozma ustalığını bir kez daha göreceklerdir."

Egemen Bağış: İğrenç komplo
Operasyonda adı geçen AB Bakanı Egemen Bağış iddialarla ilgili yaptığı ilk açıklamada iğrenç bir komplo ile karşı karşıya olduklarını ifade etti. "Delil olduğu iddia edilen ve basından okuduğumuz görüntü ve tapelere bakarken bir adli soruşturmanın içeriğinden ziyade komedi yayını okuduğumu hissettiğimi itiraf etmek durumundayım" değerlendirkesinde bulunurken "Yapılan sorumsuz yayınlar tamamen yanıltıcı ve spekülatif bilgilere dayanmaktadır. Bu senaryolar tamamen hayal ürünüdür ve alçakça bir komplonun parçasıdır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Oyunları boza boza bugünlere geldik'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN