Türkiye'nin en iyi haber sitesi

adalet.org'da Öz depremi

Giriş Tarihi: 8.1.2014
İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Zekeriya Öz'e meslektaşları adalet.org sitesinden "Dubai'de tatil" tepkisi gösterdi. İşte yazılanlar:
Savcı Mustafa Aslantürk (Kayseri adliyesi): Bizim görevimiz gereği babamız da olmaz anamız da; beyimiz de olmaz paşamız da; hele hele Ağamız hiç olmaz. Ağa-oğlu olmak bize yakışmaz.
Gürkan Kütük (Diyarbakır Adliyesi): Haftaya ailecek Dubai'ye gidiyoruz. Hanımla oturup konuştuk, Dubai'yi gidip görmeye karar verdik. Bir haftalık bir gezi 30 bin dolarmış, bizim para ile 66 bin lira ediyor. Eşim ve benim 6 aylık maaşımız bu gezi için yeterli.
İsmail Düzenli (Mersin Adliyesi): Hacıibrahimağaoğlu sponsorluğu önersem.
Okan Albayrak (Anadolu Adliyesi): Gürkan kardeşim, Nuray'la ben bir de iki uşağım da var. Benim için de bir rezervasyon yaptır. Beraber gidelim, eurolar hazır.
Nuh Hüseyin Köse (Anadolu Adliyesi): "Geçtiğimiz yaz, ailecek 7 günlüğüne Bakanlık misafirhanesinde tatil yaptık. Son taksitini bir ay önce bitirebildik. (...) diyoruz ki telefonunu dinlediği kulüp başkanıyla yemeğe giden, soruşturduğu, izlediği işadamının olanaklarıyla tatil yapan yargı mensubu bizden değildir.
Sedat Kırca (Hopa Adliyesi): Az önce Taş Devri adlı çizgi filme rastladım, film ararken. Fred Çakmaktaş "daba,DUBAİ,duuuu.." şeklinde nara atıyor, gibi geldi :)))
Murat Üzüm (Hatay savcısı): Herkes yaptığının hesabını versin. Birilerinin kirlenmişliği varsa sayet bu neden yargıya yükleniyor. Bu durum yargıya yönelik haksız saldırının dayanağı olamaz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
adalet.org'da Öz depremi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN