Başbakan Erdoğan: Gezi'deki o sloganı unutmayın

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 26.1.2014 17:47
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenen, İstanbul belediye başkan adayları tanıtım törenine katıldı. Erdoğan törende, "İstanbul'da Kadıköy'ün duvarını bunu yazdılar. Bu sloganı asla unutmayın: Zulüm 1453'te başladı. CHP zihniyeti budur. Konstantin'i İstanbul yapan ecdadını zulüm olarak görenlerin İstanbul'a verebileceği hiçbir şey yoktur." dedi

"BU SLOGANI ASLA UNUTMAYIN!"

Erdoğan aday tanıtım toplantısındaki konuşmasında, "Gezi olayları sırasında Kadıköy'de eylem yapanlar, polisle çatışanlar o gün duvara bir slogan yazdılar bu sloganı asla unutmayın! Neydi o slogan? "Zulüm 1453'te başladı" CHP zihniyeti budur. Çünkü bunların zihniyetine bu yakışır. Karanlık çağın kapanmasını hazmedemediler. Bu haince sloganın üzerinde durmayacağım, değer bile görmüyoruz.

"GEZİ OLAYLARI İLE 17 ARALIK OPERASYONU ARASINDA BENZERLİK VAR"

Gezi olaylarında ve 17 Aralık'ta da bir şeylerin hesabı sorulmak istendi, siz anladınız bunun ne olduğunu. Çok kirli bir hesap içinde kullanıldı. Gezi ve 17 Aralık operasyonunda temel bir benzerlik var." dedi.

Başbakan'ın unutmayın dediği o slogan;

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Erdoğan: Gezi'deki o sloganı unutmayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN