Türkiye'nin en iyi haber sitesi

17 Aralık soruşturmasında flaş gelişme

17 Aralık operasyonlarına ilişkin soruşturmayı yürüten savcılar Celal Kara ile Mehmet Yüzgeç'in yeni görev talimatları doğrultusunda görev yerleri değişti. 17 Aralık soruşturmasını savcı Ekrem Aydıner yürütecek.

Giriş Tarihi: 29.1.2014 14:42 Güncelleme Tarihi: 29.1.2014 17:31
17 Aralık operasyonlarına ilişkin soruşturma yürüten savcılar Celal Kara ile Mehmet Yüzgeç'in görev yerleri değişti. Bu değişikliğin adliye genelinde yeni görev talimatlandırması doğrultusunda yapıldığı ve çok sayıda savcının görev yerinin değiştiği öğrenildi. Bu bağlamda savcı Celal Kara'nın yeni görev yerinin İstanbul 45. Asliye Ceza Mahkemesi, Mehmet Yüzgeç'in ise İstanbul 1. Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi'ne duruşma savcısı olarak görevlendirildiği öğrenildi. 17 Aralık operasyonlarına ilişkin soruşturmayı savcılar Mustafa Erol ile Ekrem Aydıner yürüteceği ifade edildi.

Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Yüzgeç'in önümüzdeki hafta Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ile Türkiye Futbol Federasyonu eski Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ı şüpheli sıfatıyla ifade vermeye çağırdığı kaydedildi. Ahmet Nazif Zorlu'nun Zorlu Center ile ilgili iddialarla ilgili ifadesinin alınacağı ve çağrı kağıdının kendisine yollandığı belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
17 Aralık soruşturmasında flaş gelişme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN