Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralel yapının İran oyunu bozuldu

Başbakan Erdoğan'ın tarihi İran ziyaretini karalamak için her yolu deneyen paralel yapının bir yalanı daha ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 31.1.2014 15:02 Güncelleme Tarihi: 31.1.2014 15:53
Paralel yapının gazeteci görünümlü psikolojik harp unsurlarının, İran üzerinden başlattıkları karalama kampanyası deşifre oldu.

Başbakan Erdoğan'ın tarihi ziyaretinden rahatsızlık duyan yabancı ülkelerle paralel hareket eden örgüt elemanları, sosyal medya üzerinden yalanlarla saldırıya geçti.

Başbakan Erdoğan'ın İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'i ziyaretinde özellikle odada Türk bayrağına yer verilmediği yalanı ortaya atıldı.

Resmi ziyaret olmaması ve Hamaney'in sadece dini lider olması sebebiyle hiçbir görüşmede konuk devletin bayrağı odada bulunmuyor.

İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney'i ziyaret eden Başbakan Erdoğan ve bakanların fotoğrafları üzerinden sosyal medyada dolaşıma sokulan yalanlar, paralel yapının kontrolündeki internet siteleri üzerinden de yaygınlaştırılmaya çalışılıyor.

HAMANEY'İN KONUK LİDERLERLE FOTOĞRAFLARI

Resmi bir ziyaret olmadığı çok iyi bilinmesine rağmen toplantıda Türk bayrağı bulunmadığı gerekçesiyle başlatılan itibarsızlaştırma kampanyası yine başarısızlıkla sonuçlandı.

Yaptığı her hamle boşa çıkan paralel yapının, Türk bayrağı üzerinden yabancı devletler adına düzenlediği karalama çabası Hamaney'i ziyaret eden farklı liderlerin fotoğraflarının incelenmesiyle boşa çıktı.

Başbakan Erdoğan ve bakanların katıldığı resmi ziyaretlerde Türk bayrağının, İran bayrağının yanında yer aldığı fotoğraflarda görülüyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel yapının İran oyunu bozuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN