Numan Kurtulmuş'un etrafını dinlemişler

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'u dinleyen paralel yapı eşi Sevgi Kurtulmuş'u ve oğlu Emir Kurtulmuş'u da dinlemiş. 3 bin kişiden oluşan dinleme listesinde Kurtulmuş'a yakın isimlerin ağırlıkta olması dikkat çekti.

Giriş Tarihi: 24.2.2014 19:40
Başbakan Erdoğan ve yakın çevresi için 'Selam Terör Örgütü' adlı bir örgüt uyduran paralel yapı, 2011 yılından bu yana her konuşmayı 'tape'leyip arşivlemiş. Yeni Şafak'tan Yunus Göksü'nun haberine göre; karanlık örgütün binlerce kişinin özel hayatına yıllarca tecavüz ettiğini ortaya çıkardı.


EŞİ VE OĞLUNU DA DİNLEMİŞLER


Dinleme mağdurlarından biri de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş. Karanlık paralel örgüt Kurtulmuş'u dinlemekle kalmamış eşi Sevgi Kurtulmuş ve oğlu Emir Kurtulmuş'u da dinlemiş.

TÜM ÇEVRESİ DİNLENMİŞ


Geçmişte Has Parti Genel Başkanlığı yapan Numan Kurtulmuş'un yakın çevresi de dinleme ağına takılmış. Kurtulmuş'un yakın koruması Hüseyin Demir, Özel Kalemleri Furkan Torlak ve Musa Güldibi, Has Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Özel, Ankara İl Başkanı, Abdulhamit Gül, Genel Başkan Yardımcısı Erol Erdoğan, GİK üyeleri; Erol dilaver, Hüsamettin Korkutata, Sinan Hacı Necipoğlu ve Türker Saltabaş'ın dinlenen isimler olması dikkat çekti.

AMAÇ TUTUKLAMAK


Devletin bütün kurumlarına sızan 'paralel yapı'nın hükümeti darbe ile devirdikten sonra siyasetçi, gazeteci, yazar ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de aralarında bulunduğu binlerce kişiyi cezaevlerine doldurma planına ilişkin belgeler ortaya çıktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Numan Kurtulmuş'un etrafını dinlemişler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN