Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Menderes'e atılan büyük iftira

Bugün ülkemizde oynanan kirli oyunlar geçmişte Adnan Menderes'e de yapıldı.

Giriş Tarihi: 25.2.2014 19:16
Büyüyen ve gelişen Türkiye'yi istemeyen, kandan ve kaostan beslenen güçler geçmişte Adnan Menderes'e de iftiralar atarak köşeye sıkıştırmaya çalıştılar. Yıllarca Türkiye üzerinde küresel güçlerle birlikte büyük oyunlar kuranlar Adnan Menseres'in "Yeter söz milletindir" demesine ve ülkenin refah seviyesini artırmasına engel olmak için türlü kumpaslar kurdular...

Bugün yine aynı oyunu sahneye sürmek isteyen karanlık odaklar geçmişte Adnan Menderes'e kurdukları uydurma belgelerle ve iftira üzerine kurulu oyunlarıyla Menderes hükümetini yıpratma çabasına girdiler.

Menderes hükümeti siyasetle yıkamayacaklarını anlayan derin güçler askeri cuntayla yıkmaya ve iftiralar atmaya başladılar.

Gelişen ve büyüyen Türkiye'yi istemeyen güçlerin yerli taşeronu o dönemde askerdi. Asker sürekli ihtilal çağrısı yapıyor ve meşru ve seçilmiş hükümeti yıkmak için tüm girişimlerde bulunuyordu.

MENDERES'E KARŞI KARA PROPAGANDA BAŞLATTILAR
Menderes ve arkadaşlarını gözaltına almak için uydurma bahaneler üretmeye başladılar. Menderes'in beraberinde 12 uçak dolusu altınla birlikte kaçarken yakalandığı yönünde kara propaganda ürettiler. Yalan ve iftiranın her aşamasından yer alan derin güçler Menderes'i halkın gözünde küçük düşürmek için yayınladıkları bu tebliği matbaası olan herkesin basıp yayınlaması emrini verdiler.Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Menderes'e atılan büyük iftira
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN