Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mitingimize buyursunlar söz, kürsüye çıkaracağım

Giriş Tarihi: 7.3.2014

Mitinglerdeki kalabalık fotoğraflarının montaj olduğu iddialarını yanıtlayan Erdoğan: Bu meydanda montaj var mı? Gelsinler; buradan seyretsinler

Başbakan Tayyip Erdoğan, cemaatin yurtlarda geceleri kendisine ve ailesine beddualar ettirdiğini, etmeyenleri de yurtlardan attığını ifade ederken, "Bu nasıl Müslümanlık?" diye sordu. Erdoğan kalabalıklara montaj diyenleri de mitinglerine davet etti. Erdoğan partisinin Elazığ ve Malatya'daki mitinglerinde şu mesajları verdi:
MONTAJ DİYENLERİ KÜRSÜYE ÇIKARACAĞIM: Günlerdir 'Bu görüntüler montaj, montaj' diyorlar. Gakgoş, bu meydanda montaj var mı? Burada photoshop var mı? Burada muhabbet, coşku, heyecan, vefa var. MHP ve CHP genel başkanlarına, onların yandaş medyalarına buradan çok açık bir çağrı yapıyorum. Buyursunlar gelsinler. Söz veriyorum, kürsüye çıkaracağım onları. Kürsüden seyretsinler.
ÇETE OLDUNUZ HESABINI VERECEKSİNİZ : Siz bir çete oldunuz, bir örgüt oldunuz dolayısıyla da bunun hesabını vereceksiniz. Sizin adınıza, verdiğiniz bu emaneti koruma adına bunun hesabını soracağız.
CEBRAİL'E DEĞİL ÇARKÇI KEMAL'E OY VERİYOR: Çocuklarınızı bunların okullarından alın. Devletin okulları bize yeter. Neler deniliyor neler. Yurtlarda, abiler, ablalar Başbakan'a beddua ettiriliyor. Bunlara dayanamayanları da yurtlarından dışarı attırıyorlar. 'Hazreti Cebrail parti kursa, ona da oy vermem' diyen o zat, çarkçı Kemal'e ve MHP'ye oy veriyor.
TERBİYESİZ HERİF: Bu Kılıçdaroğlu, Bahçeli gibi adamlar, boğazından haram geçmemiş yavrularıma iftira etme yarışına girdiler. Bunlar bu kadar adi, seviyesiz ve karakter yoksunu. Sustum, sustum, artık dayanılmaz hale geldi. Bu kadar adilik, alçaklık olamaz. Sen önce git aynaya bak. Benim rahmetli anneme hakaret edecek kadar adisin, seviyesizsin. Terbiyesiz herif hem hakareti yapıyor, hakareti yaptıktan sonra da 'a unuttum ya o rahmetli olmuş' diyor. Bu kadar adilik, pespayelik olur mu?
ARTIK UYANMA VAKTİ: Artık uyanma vakti. Biz iyi niyetimizden oyuna geldik. Çünkü Müslüman iyi niyetle davranmak zorundadır. Ama şimdi baktık ki kazın ayağı öyle değilmiş.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mitingimize buyursunlar söz, kürsüye çıkaracağım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN