Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Hedefimiz karar verici kadro'

Giriş Tarihi: 13.3.2014
Başbakan Tayyip Erdoğan, Paralel Yapı'nın 35 senedir devleti ele geçirmek için hazırlık yaptığını belirterek, "Mücadele karar verici kadro ile olacak" dedi. 24 TV canlı yayınına katılan Erdoğan, şunları söyledi:
* 35 YIL SIZDILAR: (Paralel Yapı) Bunların 30-35 yıllık mazisi var. Bunca yıl hazırlık yaptılar. Devletin hassas kurumlarına sızmayı başardılar. Bize düşen devleti bu virüslerden temizlemek.
* AĞIZLARI İLE KUŞ TUTSALAR BİTTİ: Bunlarda takiye, yalan, iftira var. Fitne, fesat var. Takiyede Şia'yı geçmiş vaziyetteler. Bana bizzat bu yalanları söylediler, kandırdılar. Şimdi ağzı ile kuş tutsa bitti o iş. Bizi her yönümüzle bildikleri halde her türlü iftirayı yaptılar.
* MAHKEME BEDEL ÖDEMELİ: (13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin çıkışı) Bu Paralel Yapı'nın nerelere ulaştığını gösteriyor. Şu anda devlet kendine geliyor. Adam kalkıp yasama organını tanımıyorsa bedelini ödemesi gerekir. 7 ay gerekçeli kararı neden yazmıyorsun? İşte Paralel Yapı. Maalesef adeta intikam timleri oluştu.
* DİNLEME PARANOYASI BİTECEK: (Paralel Yapı ile mücadele) Hedefimiz karar verici durumda olanlardır. STK'lar içinde olanlarla bir şeyimiz olmaz. Başbakanı, bakanları dinleyenler, varsa, uluslaarası boyutu olanlara "Burada kalabilirsin" mi diyeceğiz? Artık dinlemelerin kolay olacağı süreç artık yok. Dinleme paranoyasından milletimizi korumamız lazım.
* MİRZABEYOLU'NUN TAKİPÇİSİYİM: (Salih Mirzabeyoğlu ve Yakup Köse'nin durumu) Ben o konuların da takipçisiyim. Gerek Salih gerek Yakup'un olsun arkadaşlarıma gerekli çalışmayı yapmaları konusunda talimatı verdim. Erdoğan, Gülen yapılanmasının yurt ve evlerinde ayrılan 811 öğrencinin Kredi Yurtlar Kurumu yurtlarına yerleştiğini de söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hedefimiz karar verici kadro'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN