Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sevilay Yükselir: Şirazesinden çıkmış...

A Haber’de Nihan Günay’ın sunduğu Medya Dünyası programına konuk olan Sabah gazetesi yazarı Sevilay Yükselir, Gülen cemaatiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 20.3.2014 15:38

"ZAMAN'DAKİ RÖPORTAJLA GÜLEN'İN İMAJI TEMİZLENMEYE ÇALIŞILMIŞ"

"Zaman gazetesinde Gülen bir röportaj verdi, Bugün 4. günü. Yorumlamaya gerek yok, Ekrem Dumanlı Fethullah Gülen'in imajını temizleme derdine düşmüş. O kadar komik ve ikiyüzlülük var ki, tamam aklamaya, imaj yenilemeye çalışıyorsunuz, yerlerde sürünen imajını temizleye çalışıyorsunuz ama böyle yapmayın. Yok iki ceketmiş de, cevşen varmış da. Kimi kandırıyorsunuz, kimin aklıyla oynuyorsunuz.

İŞTE O AÇIKLAMALAR...

"EKREM DUMANLI ŞİRAZESİNDEN ÇIKMIŞ, İNANILIR GİBİ DEĞİL"

Ekrem Dumanlı hakikaten şirazesinden çıkmış. Bu hakikaten inanılır gibi değil. Bunu dediğin adam Pensilvanya'da kocaman bir çiftlik kurmuş, Uganda'daki rafirenini bile kime gideceğine karar veriyor. Şefkat Tepe'de görüyoruz. Bu ceket hikayesi çok yapmacık olmuş. Acaba, ya evet biz biraz kendimizi kaptırdık. Hani bu ABD dedi ya, Kerry, biz aşırıya kaçtık, dinledik dedi ya, böyle diyeceğini sandım. 1 milyondan fazla insan dinlenmiş. 48 bin kişi dinlenmiş Star gazetesi haber yaptı. Öyle ilginç ayrıntılar var ki, terör örgütü kapsamında emniyet müdürünü dinlemiş, kendine karşı olan. Bunu anladım ama bir de kendi adamlarını dinlemiş. Acaba sağlam mı, çalışıyor mu, çalışmıyor mu? Böyle korkunç bir şeyle karşı karşıya Türkiye. Böyle bir korkunçluk karşısında iktidar kanadından hala Hocaefendi diyorlar, ne Hocaefendisi ya. Almanya Godfather diyor. Bu karanlık emelleri olan Hocaefendi olamaz. Ben bugün onu yazdım.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sevilay Yükselir: Şirazesinden çıkmış...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN