Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Gül'ü de dinlediler vaktini bekliyorlar"

Başbakan Erdoğan, paralel yapının Cumhurbaşkanı'nı da dinlediğini belirterek, "Şu anda 'Başbakan ile uğraşıyoruz, bir de onunla niye uğraşalım'' diye düşünüyorlar. Verileri depolamışlar. Vakti gelince onu da açıklayacaklar" dedi

Başbakan Tayyip Erdoğan, dün Hatay ve Ankara mitinglerinde Paralel Yapı'ya yüklenerek "Bunlar montajcı, dublajcı, sahtekar, bunlar haşhaşi, çete çete, örgüt. Bunların terör ögütünden hiçbir farkı yok" dedi. Erdoğan iki mitingte şu mesajları verdi:
* CUMHURBAŞKANI'NI DA DİNLEDİLER: Bu adamlar Cumhurbaşkanı'nı da dinliyor. Şu anda açıklama yapmıyorlar. Niye, 'şimdi zaten Başbakan ile uğraşıyoruz, bir de onunla niye uğraşalım' diye düşünüyorlar. Ama şu anda verileri depolamışlar. Vakti, saati gelirse onu da açıklayacaklar. Başbakan ile ilgili de şu anda açıklayabildikleri kadar açıklıyorlar. Ama benim abdestimden şüphem yok ki namazımdan şüphem olsun. Bunlar montajcı, dublajcı, sahtekar, bunlar haşhaşi, çete çete, örgüt. Bunların terör ögütünden hiçbir farkı yok.
* TÜCCARLIĞI BAŞKALARI YAPSIN: Nasıl hoca efendiyse, bir ceketi varmış. Ceketin cebine CHP de MHP de, şirketler, rafineriler, milyarca dolar sığıyor. Bu nasıl ceket? Bu nasıl bir hoca efendilik. Sen hocalığını yap, bırak da tüccarlığı başkaları yapsın.
* KERAMET YOK: Ah kardeşlerim ah. Hep böyle aldattılar, genç nesillerimizi aldattılar, yavrularımızın beynini yıkattılar. Adeta kendilerini öyle bir noktaya taşıdılar ki 'O söylediyse onda bir hikmet, keramet vardır'. Hayır, böyle birşey yok. Bu oyunu inşallah bozuyoruz."
* NAL TOPLADI: Kılıçdaroğlu, 5 senedir CHP'nin başında. Üç seçim geçirdik, şimdi dördüncüye giriyoruz. Üç seçimde de benim halkım bunları birinci parti yapmadı ve buna icazet vermedi. Şimdi dördüncüye giriyoruz, yine bunda da arkadan nal toplayacak nal... Bahçeli, 15 yıldır partinin başındasın. Birinci parti olmazsan çekilmeye var mısın? Çekil de MHP de senden kurtulsun. Çünkü millet size icazet vermiyor. Milletin icazet vermediği kişilerden siyasetçi olmaz. Batı'da seçimi kaybedenler çekiliyor. ama bunlarda böyle birşey yok.

ÇILGIN PROJE
Erdoğan Hatay'ın çılgın projesinin "Gavur Dağları'nı delen Amanos Tüneli" olacağını kaydetti.
* HAŞHAŞİNİN BUNLARIN YANINDA ELİ ÖPÜLÜR: Başbakanı, Cumhurbaşkanı'nı, Meclis Başkanı'nı dinleyemezsin. Ama bu zalimler dinler, bu hainler dinler. Bunlar haşhaşi. Bazıları diyor ki 'ya başbakanım haşhaşi ağır olmuyor mu?'. Haşhaşi'nin bunların yanında elleri öpülür, elleri. Çünkü teknoloji o kadar ileri değildi o zaman. Bildiklerimi anlatamam. CHP Pensilvanya'ya diyet borcu ödüyor. Bu ittifaktan hiç kimseye hayır çıkmaz. Bu ittifak şer ittifakıdır.
* ÖNCE HADDİNİ BİLECEKSİN: Sen hangi yüzle Tayyip Erdoğan'a hain diyecek cüreti kendinde buluyorsun? Önce haddini bileceksin, haddini. Eğer sen de zerre kadar onur varsa, dürüstsen samimiysen bu ülkeden 99'da kaçıp gittin. Dön Türkiye'ye gel, inzivaya çekildim diyor. Pensilvanya inziva yeri mi ya. Bak Hacı Bayramı Veli Ankara'da inzivaya çekildi. Sen de Ankara'da, Bursa'da, Kayseri'de, Konya'da, memleketin Erzurum'da çekilseydin. Bunları istemedin, Mekke'de, Medine'de çekilseydin. Pensilvanya'da inziva. Geç o işi geç...
* BUNLAR TERÖR ÖRGÜTÜ: Ülkemizin milli güvenliğini tehdit eden tüm unsurlara karşı gerekli tedbirleri almak bizim görevimizdir. Şu anda hain bir terör örgütü var. Bu bir terör örgütü. Buna karşı gerekli tedbirleri almak bizim görevimiz.
* ANKARA'DA TEMBELE OY YOK: CHP Ankara'dan MHP'li bir ismi aday yaptı. Ne diyor, çok enteresan. Burası Ankara ilana bakın ilana; 'yavaş gardaşım yavaş' diyor. Bunların zaten hiç acelesi olmadı ki. Bunlar o kadar yavaş ki, ağustos böceği gibi 5 yıl yatarlar hiç acele etmezler. Ufukta sandık görününce öylesine çalışmaya başlarlar. Ankara'da tembele oy yok. Ankara'da yavaş olana oy yok. Ankara'nın acelesi var.
* YENİ PARTİN HAYIRLI OLSUN KILIÇDAROĞLU: CHP genel müdürü önceki gün Ankara'da bozkurt işareti yapıyor. Yeni partin hayırlı olsun Kılıçdaroğlu. Ankara'daki CHP taraftarı solcuların hepsine hayırlı olsun. Şimdi bu bozkurt işaretini 12 Eylül öncesi öldürülen solculara, ülkücülere izah etsinler. Kiralık adayla siyaset olmaz. Organ nakli yapar gibi aday transfer ederek siyaset yapılmaz. Dokuları uyuşmayan organlar bünyeye uyum sağlayamaz. İlkeleri ayaklar altına alarak siyaset yapılmaz.

"PARAMIZI ALIP SÖĞÜŞLEDİLER"
Bunlar, paralarımızı aldılar, bizi böyle söğüşlediler. 'Himmet, zekat, sadaka' dediler, koyunlarımızı, kurbanlarımızı aldılar. Bunlara bundan sonra 'artık yeter' deyin. Artık olimpiyat molimpiyat hak getire. Bundan sonra bizden bunlara su yok. Bunların yayın organlarını sakın ha satın almayın, yandaşlarının, yandaş medyalarının yayın organlarını asla satın almayın. Bunlara dersi böyle vermek lazım. Bunlar ananasç

KERAMET SANDIK TELEFON DİNLİYORMUŞ
En yakın arkadaşının bu Pensilvanya'daki zat hakkında söylediklerini dinlediniz değil mi? 'Yanına gittiğimizde bizimle ilgili şeyler konuşuyordu. Çok enteresan, bunu keramet zannediyorduk. Meğer telefonlarımızı dinliyormuş' diyor. İnsanların özel hayatlarını dinleyenlerden alim, arif olur mu? İnsanların mahrem görüşmelerini dinleyenden, yatak odalarına kadar girenden, oraları izleyenden, kaydedenden alim olmaz

ÇOK TEHLİKELİ GİRİŞİMLER VAR
Hatay'da olduğu gibi Türkiye genelinde huzuru, istikrarı, güven ortamını bozmak için çok tehlikeli girişimde bulunanlar, kardeşi kardeşe düşman etmek için adeta çırpınanlar, 77 milyonun arasına nifak sokmak için gayret gösterenler, sokakları ateşe verip, camı çerçeveyi kırıp, huzuru, istikrarı bozup Türkiye'nin kutlu yürüyüşünü durdurmaya çalışanlar var. Türkiye'nin büyümesini, kalkınmasını, kardeşlik içinde ilerlemesini hazmedemeyenler, içeriden ve dışarıdan çok ahlaksızca saldırılar başlattı. Bu saldırıların ilkini biliyorsunuz Reyhanlı'da yaptılar. Olayın Türkiye içindeki sorumluları yakalandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Gül'ü de dinlediler vaktini bekliyorlar"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN