Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan'dan Samsun'da flaş açıklamalar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin Samsun mitinginde halka hitap etti.

Giriş Tarihi: 25.3.2014 19:25 Güncelleme Tarihi: 25.3.2014 19:33
Başbakan Erdoğan'ın hedefinde yin paralel yapı ve muhalefet vardı. Erdoğan dinleme ve tapeler hakkında, Gülen Kasetçilik kurmuşlar Pensilvanya'daki zat basıyor CHP satıyor" ifadelrini kullandı.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Mustafa Kemal'i anlayanlar vardır bir de onu istismar edenler vardır. Samsun İstiklal Mücadelesi ruhunu, Türkiye'nin özünü anlamış bir şehirdir.

"NEDEN BENİMLE UĞRAŞIYORSUN"

Daha düne kadar Mustafa Kemal'in askerleriyiz diyenler Pensilvanya'nın askeri oldular. Bazı CHP'liler arabalarının üzerine Atam izindeyiz yazıyor ya onlara tavsiyem şu Hocam izindeyiz yazsınlar. İnsanız sonuçta... CHP genel müdürü bizim dil sürçmelerimizde her yerde anlatıyordu. Etme bulma dünyası. Dün Isparta'da "ben maliyeciyim nasıl para götürülür bilirim" diyor. Hakikatten bilir. SSK'nın başındayken de götürücüydü zaten. Kırıkkale'ye geçiyor orada da "namussuz siyaseti getirelim" diyor.Benimle neden uğraşıyorsun. Bak benimle uğraşırken başına neler geliyor.
Bu Kılıçdaroğlu bana bir iftira daha attı. İsviçre bankalarında 13 bankada benim hesabım varmış. Buradan sesleniyorum. (Meydandakilerin "sahtekar Kemal" sloganları üzerine) Ya ne derseniz deyin o rahmet yağıyor zanneder. Eyyy Kılıçdaroğlu dürüstsen samimiysen o 13 tane hesabın nerede olduğunu çıkar.

"GÜLEN KASETÇİLİK'LE BERABER ÇALIŞIYOR"

Siyasetin tek limanı ahlaktır. Siyaset kasetle, montajla, iftirayla yapılmaz. O da Gülen kasetçilikle beraber çalışıyor. Pensilvanya üretsin sen de Tahtakale'de kasetçilik yap.

"SEÇİMDEN SONRA ÇOK FARKLI ADIMLAR ATACAĞIZ"

Bu CHP, MHP, BDP temiz siyaset yapmak yerine sırtlarını Pensilvanya'ya dayayıp oradan aldıkları kırıntılarla siyaset yapmaya çalışıyorlar. Bu Pensilvanya örgüttür. Dedim ya inlerine gireceğiz. Bu seçimden sonra çok daha farklı adımlar atacağız.

"EDEBİM MÜSADE ETMEZ"

Türkiye'de Müslümanlara en büyük zulmü CHP zihniyeti yaptı. Bu Pensilvanya'nın ablaları da şimdi CHP'ye oy istiyor. Yazıklar olsun size. Müslüman bir defa sokulduğu delikten bir daha sokulmaz. Pensilvanya'daki zat bana uzun lakabını takmış...Eyyy Hoca diye geçinen zat. Allah'ın yarattığı bir insana orta boyluymuş kısa boyluymuş denmesinin bizim inancımızda tefriki bellidir. Söyleyeceğim daha ileri şeyler var da benim edebim buna müsaade etmez.

Bu uzun bize çok hainlik etti diyor. Ne yaptık 17 tane üniversite açmana yardım ettik diye mi hainlik ettik. Bu kadar okullar açtınız size araziler tahsis ettiğimiz için mi hainlik ettik. Kalktı bu Pensilvanya'daki sevgili Peygamberimizi istismar etti. Miraçtan Peygamber efendimizi indirerek kamyonete bindirdiler. Bu senaryoların bütün onayları oradan geliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan'dan Samsun'da flaş açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN