Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pensilvanya hepsini kiraladı

Pensilvanya'nın CHP, MHP, BDP ve bir kısım medyayı kiraladığını belirten Erdoğan: Bazı işveren çevrelerini de şantajlarla emir komutası altına aldı. Ne yaparsanız yapın, ininize gireceğiz

Başbakan Tayyip Erdoğan dün Trabzon, Ordu ile Ankara Yenimahalle ve Keçiören'de paralel yapıya yüklendi. Erdoğan, şu mesajları verdi:

BUNLAR TERÖRİST:
Genel Başkanı bana küfür ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı benim Trabzonlu hemşerime el kaldırıyor. Bunları gördünüz değil mi? Bunlar anarşist. Bunların her yeri terörle ortaklaşa yürüyor. Ya sen nasıl olur da benim vatandaşıma yumruk sallarsın? Gerçek yumruğu Trabzonlu kardeşlerim sandıkta vursun. İnşallah Karadeniz dalgaları bunları çok farklı şekilde boğsun. Bunlarda edep yok, adap yok.

PENSİLVANYA KİRALADI:
Pensilvanya, CHP, MHP, BDP ve bir kısım medyayı kiraladı. Bazı işveren çevrelerinin şantajla elini kolunu bağladı. Şimdi bizi yıpratmak için gayret içindeler. Benim abdestimden, namazımdan şüphem yok. Sen abdestinden şüphesi olanlarla uğraş. Sen şu anda ülkenin milli güvenliğini tehdit eden çalışmalar içerisindesin. Başbakanı dinleyemezsin, cumhurbaşkanını, bakanları dinleyemezsin. Hiçbir hakim bununla ilgili bir karar veremez. Ama bunlar maalesef casusluk örgütü olduğu için, bizi dinlemeye varıncaya kadar bu yollara başvurdular.

DİK DURUYORUZ:
Bu bir istikbal ve istiklal mücadelesidir. Bu mücadeleden zaferle çıkmazsak, geleceğin hükümetlerine, 'Sonun Ali Şükrü Bey gibi olur, sonun Demokrat Parti gibi, sonun Turgut Özal gibi, sonun AK Parti gibi olur' diyecekler. Biz bu tehdit, gelecekte siyasete, hükümetlere yapılmasın diye dik duruyoruz, cesur duruyoruz.

PENSİLVANYA'NIN ASKERİ:
CHP'nin genel müdürü önceden güya solcuydu, sonra CHP genel müdürü olunca ulusalcı oldu, şimdilerde bozkurt işareti yapıyor. Herhalde MHP'li oldu. Artık çekinmiyor, doğrudan Pensilvanya'nın avukatlığına da başladı. Ergenekon'un avukatıydı, şimdi de yeni Ergenekon'un avukatı oldu. Birdenbire 180 derece döndü, çark etti. Pensilvanya'nın müridi oldu. Zaten kendisine 'çark Kemal' derler. Namı maruftur. Dün 'Mustafa Kemal'in askerleriyiz' diye meydanlara çıkıyordu, bugün Pensilvanya'nın askeri oldu.

OLİMPİYATLARA İKNA ODACI VEKİLİNİ GÖTÜRSÜN:
Şimdi bir şey daha duydum. Türkçe olimpiyatlarına katılacakmış. Katılsın, yanına ikna odalarının mucidi olan benim başörtülü bacılarıma zulmeden vekilini alsın öyle gitsin. Silivri'den çıkan vekillerini de alsın. Hep birlikte Türkçe olimpiyatlarına gitsinler. Pensilvanya'nın askerleriyiz, Hocam izindeyiz diye tezahürat yapsınlar. Yakışır, çarkçı Kemal'e bu yakışır.

ŞAHİN'İN DE ŞANTAJ KASETLERİ VAR:
(AK Parti'den istifa eden Ordu Bağımsız Milletvekili İdris Naim Şahin için): Bizim aramızda tutunamayan bazıları da sahaya çıkmış, AK parti'nin oylarını nasıl azaltırız diye sağda solda dolaşıyorlarmış. Hele hele bunların içindeki bir tanesi var ki, benim yaklaşık 45 yıllık beraber olduğum, bildiğim ve belediye başkanı olduğum zaman genel sekreter yardımcısı yaptığım, daha sonra partimin kurucusu yaptığım, daha sonra da bakan yaptığım birisi. Belediye başkan adayı olamayınca istifa edip ayrıldı. Niye biliyor musunuz, onun da şantaj kasetleri var. Onu da açıklayacaklar diye korkarak gitti biliyorum.

EY BATI NERDESİN?:
Bunların Mısır'dakilerden ne farkı var. Bakım 529 idam kararı. Ey Batı nerdesin? Sesin niye çıkmıyor? Hani AB'den idam kararı kalkmıştı. Niye sesiniz çıkmıyor? 529 idam. Kimi öldürdü bunlar? Silahla mı yakalandı?

TWITTER'I SAVUNMAK SİZE Mİ DÜŞTÜ?:
AK Parti sizinle iktidar olmadı. Bir Twitter'ın savunmasını yapmak bu ülkenin köşe yazarlarına mı kaldı ya, hale bak. Bu ülkenin Başbakanına "Başçalan" diyenleri savunmak onlara mı kaldı?

ALÜFTELERLE UĞRAŞIYOR:
(Bir pankartı okuyarak) "Alma Gazze ahını çıkar alüfte alüfte." Doğru doğru. Pensilvanya alüftelerle uğraşıyor, biz Gazze'yle uğraşıyoruz. Farkımız bu. Nasıl hoca efendiyse.

'TİTREMİŞTİR'
TANSİYONU FIRLAR:
O mitingleri gizlemişlerdir, çünkü tansiyonu fırlar. Ceket üzerinden tansiyon ölçüyorlar ya. Hapları verişleri bile değişik. Ama İstanbul'u gördüyse inanın dizlerinin bağı çözülmüştür. Tir tir titreyip yanlış yaptık demeye başlamıştır.

ER YA DA GEÇ HESAP SORULACAK:
Ülkeyi yönetenlerin haremine giriyorlar. Bunu tehdit unsuru olarak kullanıyorlar. Ne yaparsanız yapın ininize gireceğiz ininize. Er veya geç, bunun şakası yok. Bu ülkeyi biz sokakta bulmadık. Gereği neyse onun hesabını soracağız. Biz Ali Şükrü Bey gibi dik duracağız. Merhum Menderes gibi milletin hizmetkarı olacağız.

TEŞKİLATA 'TWİTTER' MEKTUBU
AK Parti yönetimi parti teşkilatlarına, milletvekillerine, bakanlara ve parti yönetimine üç sayfalık 'Twitter' mektubu gönderdi. Metinde internette atılan adımlar anlatıldı, Twitter'ın paralel yapıya hizmet ettiği vurguladı. Twitter'ın mahkeme kararlarına saygı göstermediği ifade edilen metinde "Türkiye Cumhuriyeti, vatandaşlarını her anlamda korumakla mükelleftir. Erişim kararı, Twitter'ın duyarsızlığına karşı tepkinin oluşturduğu bir sonuçtur. Twitter'ı bir iletişim platformu olarak görüyoruz. Sanal meydan okumalarla, gerçek mağduriyetler yaratmanın platformu haline dönüşmesi, ticari bir marka olarak Twitter'a da zarar vermektedir" denildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pensilvanya hepsini kiraladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN