Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alp Gürkan’ın İsrail bağlantısı mı var?

A Haber’de Nihan Günay’ın sunduğu Medya Dünyası’na konuk olan Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya, Alp Gürkan’ın İsrail bağlantısıyla ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Hasan Karakaya, Alp Gürkan’ın para kaynağının çok tanıdık bir isim olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 19.5.2014 15:36 Güncelleme Tarihi: 19.5.2014 15:41
Hasan Karakaya, canlı yayında Yeni Akit Gazetesi yazarı Ali İhsan Karahasanoğlu'nun köşe yazısından da alıntı yaparak Soma faciası üzerindeki soru işaretlerini artırdı.

Karakaya, "Gerçeğe ulaşabilmek için Soma'daki denetimi yapanların da ifadelerinin alınması gerekiyor" dedi.

"Ancak Ali İhsan Karahasanoğlu bunların yetmeyeceğini, 'elle tutulur delillerle bir yere varılmayacağını, bunun ötesinde bir şey yapılması gerektiğini' söylüyor. Soma'da kimler kimlerle görüşmüş? Baz istasyonlarından çıkartın"

ALP GÜRKAN'IN İSRAİL BAĞLANTISI VAR MI?


"O telefon kartlarının takıldığı tüm cep telefonlarının IMEI numaralarının tespitini, o makinalara takılan başka hatların bilgilerini, toplayın bu bilgileri görelim manzarayı' diyor. Bakalım kimler o madene gelmiş, kimler orada konaklamışlar, bilelim kimler o madende araştırmalar yapmışlar. Kabloların durumunu tespit edenler olmuş mu? Aslında bir ayağı İsrail'de olan bazı kişiler günübirlik Soma'ya gelip o madendeki trafonun özelliklerini not almışlar mı? Soma'yla hiçbir ortak bağı olmayan kimi derin kişiler belli aralıklarla buraya gelip şüpheli görüşmeler yapmışlar mı?"

Alp Gürkan'ın para kasasının kim olduğu çok önemli. O ismi çok yakından tanıyoruz. Ama asıl hadise Gezi'den bu yana devam eden bu algı operasyonlarının kaynağının kim olduğunu gösteren bir isimden bahsedeceğiz, yarın bu ismi açıklayacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alp Gürkan’ın İsrail bağlantısı mı var?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN