Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Bakanlık dinleme dosyasını getirdi'

Giriş Tarihi: 9.7.2014
Başbakan Tayyip Erdoğan, akşam da Denizli Adliye Parkı'nda düzenlenen iftarın ardından yaptığı konuşmada şunları söyledi:
EN ALÇAKÇA DARBE GİRİŞİMİ: Önümüze birçok engel çıkarıldı, oyun oynandı. Bir kısmı hazırlıklı olduklarımızdı. Ama bazıları bizi bile şaşırttı. Pensilvanya'nın yanına CHP'yi de alarak başlattığı darbe girişimi bunun en sinsi ve alçakça olanı idi. Sanmayın ki bu sadece bana ve aileme yönelik bir saldırı idi.
DİNLEMELER ORTAYA ÇIKTI: Kriptolu telefonların dinlendiğini söylemiştim. Bugün (dün) ilgili bakanlık bana tespitleri getirdi. Kriptolu telefonları kimler nasıl dinlemiş. Cumhurbaşkanlığından tutun Genelkurmay'a tüm bakanlıklara kadar tek tek dinlenmiş. Bununla birlikte şantaj kasetleri, istediklerini istediği yere çekmiş. Bunlar ulusal güvenliğimize tehdittir. Bu mücadeleyi o makama çıkınca da bırakma niyetinde değilim. Son nefesime kadar bu mücadeleyi yapacağım. Bu kirli ve hain yapıyla sonuna kadar mücadele edeceğim.
ORADAN MI MEDET UMUYORSUN?: Pensilvanya inzivaya çekilecek yer mi? Vatanseversen gel ülkene. Neden Pensilvanya'da duruyorsun? Oralardan mı medet umuyorsun?
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bakanlık dinleme dosyasını getirdi'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN