Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yanlış yapan iki kafadar köşe bucak kaçıyor'

Giriş Tarihi: 10.7.2014
Başbakan Tayyip Erdoğan, CHP ve MHP genel başkanlarının çatı adayı kimseyle istişare etmeden kafa kafaya vererek belirlediklerini ancak yaptıkları yanlışı gördükleri için köşe bucak kaçtıklarını söyledi. Başbakan Erdoğan, Tokat Erbaa Şehir Stadı'nda düzenlenen iftar yemeğinde vatandaşlara hitap etti. Erdoğan şunları söyledi:
* KAFA KAFAYA VERDİLER: Şimdi bu Kılıçdaroğlu ve Bahçeli hangi yüzle milletin karşına gelecek. Hani siz halkın cumhurbaşkanı seçmesini istemiyordunuz, şimdi hangi yüzle geleceksiniz halka. Bu ikili bir istişare neticesinde aday belirlemedi. İkisi kafa kafaya verdi, adaylarını belirledi. Şimdi aralarında sıkıntı büyük. Siyasetle, halka hizmetle yakından uzaktan alakası olmayan birisini tespit ettiler.
* KÖŞE BUCAK KAÇIYORLAR: Biz, devletle milletin aynı istikamete bakmasını sağlıyoruz. Bu yeni dönem inşallah Türkiye için hayırlı bir dönem olacak. İşte şimdi CHP ve MHP bu yeni döneme karşı çıkıyor. Dikkat ederseniz sahada yoklar. Konuşmuyorlar, yaptıkları yanlışı görüyorlar her ikisi de köşe bucak kaçıyorlar. 30 Mart'tan ders çıkaramadılar 10 Ağustos'ta milletim anlayacakları bir ders verecek onlara.
* IŞİD'E ÇAĞRI: Irak'ta rehin olan kardeşlerimizin durumunu takip ediyorsunuz. Mübarek Ramazan ayında bu IŞİD denen örgüt gerçekten inanıyorlarsa bu kardeşlerimizi Türkiye'ye iade etmeleri gerekiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yanlış yapan iki kafadar köşe bucak kaçıyor'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN