Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Paralel yapı Sabah gazetesine el koyacaktı”

A Haber’de Nihan Günay’ın sunduğu Medya Dünyası’na Sabah Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı konuk oldu.

Giriş Tarihi: 14.7.2014 13:44 Güncelleme Tarihi: 14.7.2014 15:05
'Paralel Yapı'nın 17 Aralık'tan hemen sonra Sabah Gazetesine el koyma planı olduğunu ifade eden Kütahyalı, 'Fakat paralel yapının planını yeni Türkiye'nin medyası bozmuştur" dedi.

"İHSANOĞLU ENTELEKTÜEL BİR SARIGÜL'DÜR"

"İhsanoğlu entelektüel bir Sarıgül modelidir. Sarıgül gibi kimseye karşı olmayan herkesin yanında olan uzlaşma, barış diye pazarlanan biridir. İhsanoğlu'nu destekleyen çevreler Pensilvanya'ya mesaj gönderdi. "Bu kez kaset falan ortaya çıkmasın. Çünkü siz denediniz, biz de medyada sizi destekledik olmadı." mesajı iletildi."

"İHSANOĞLU'NUN DÜNYASINDA AYŞE ARMAN DEJENERE BİR KADINDIR"

"İhsanoğlu eski Türkiye muhafazakarlığının sembolüdür. Yıllarca eski rejim tarafından ezilme kompleksini aşamamış bir modeldir. Ekmeleddin beyin birkaç yıl önce Ayşe Arman'a röportaj verip güleceğini hayal bile edemezdiniz. Çünkü onun dünyasında Ayşe Arman dejenere bir kadındır."

"PARALEL YAPI SABAH GAZETESİNE EL KOYACAKTI"

"Paralel Yapı'nın yüz üniversiteyle yüksek öğretimde tekelleşme planı var. Böylece akademisyenler paralel örgütle ilgili eleştirel analiz yapamayacak duruma getirilecekti. Medyada da plan belliydi. Fakat paralel yapının planını yeni Türkiye'nin medyası bozmuştur. Sabah Gazetesi ve A Haber başta olmak üzere, diğer yayın organları olmasa paralel plan başarılı olacaktı. Çünkü Paralel Yapı'nın 17 Aralık'tan hemen sonra Sabah gazetesine el koyma planı vardı. Satış işlemleri gerçekleşirken 18 Aralık'ta Sabah Gazetesi'ne TMSF eliyle el koyacaklardı. Sabah'ın başına getirecekleri adam bile belliydi. Sabah'a bunu yaparlarsa diğer gazete patronlarının korkup çekileceğini düşündüler. Ama başarılı olamadılar."BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Paralel yapı Sabah gazetesine el koyacaktı”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN