AK kadınlardan Erdoğan'a seçim bağışı

AK Parti Sivas İl Kadın Kolları Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı seçiminde kullanılmak üzere Ziraat Bankası'nda açılan hesaba bağış yaparak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek oldu.

Giriş Tarihi: 23.7.2014 12:17
AK Parti Sivas İl Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan adına açılan hesap numarasına bağışta bulunarak Erdoğan'a desteklerini ilettiler.

Bütün İslam aleminin Kadir Gecesi'ni kutlayarak sözlerine başlayan Öztürk, AK Parti'nin Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan için bağışta bulunduklarını belirterek, "Bütün seçimlerde kadınlar olarak canla başla çalışıyoruz. Mahallelerde, sokaklarda broşürler dağıtıyoruz. Sandık çalışmalarımız var. Bugün de Cumhurbaşkanlığı seçiminde kadınların da sözü var diye kanıt yapmak için ekonomik olarak destek yapmaya geldik. Biz kadınlar bu ülkenin yönetiminde hem maddi hem de manevi destek vermek istiyoruz. Kocalarımızın haçlıklarını ve kendi emeğimizle kazandığımız paraların bir kısmını cumhurbaşkanlığı seçimine destek olarak ayırdık. İnşallah Allah bizleri ve arkadaşlarımı utandırmaz. Nasıl ki bedenen, fiziken çalışıyorsak maddi olarak da bugün cumhurbaşkanımıza destek veriyoruz Sivas kadın kolları olarak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK kadınlardan Erdoğan'a seçim bağışı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN