Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaralılar getirilecek

Giriş Tarihi: 24.7.2014

Türkiye'nin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Filistin'in yanında olduğunu belirten Erdoğan: Yaralıları Türkiye'ye taşımaya başlıyoruz. Tedavileri yapılacak

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan seçim gezilerine dün Adana'da devam etti. Erdoğan, Uğur Mumcu Meydanı'nda düzenlenen mitingde şu mesajları verdi:

İSRAİL VAHŞİCE BOMBALIYOR:
Terör devleti İsrail Gazze'yi vahşice bombalıyor. Dünya katliama seyirci, İslam ülkeleri seyirci. BM öldürülen masumları suçlayarak İsrail'in terör çarkına destek veriyor. Yöneticiler susarken dünyanın birçok şehrinde halklar protestolar yapıyor. Özgürlükçü olduğunu söyleyen devletler izin vermiyor. Hani demokrattınız.

SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR:
En çok biz tepkimizi ortaya koyuyoruz. Bizim Filistinli kardeşlerimize tarihi sorumluluğumuz var. Onlar bizim kurtuluş mücadelemize geldiler. Biz de onlarla beraber olacağız. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Biz şeytanlardan olmayacağız.

ÖZÜR DİLEYEN DEĞİL, ÖZÜR DİLETEN TÜRKİYE:
2002'de İsrail Cenin'de 1500 Filistinli'yi katletti. O zaman da dünya sustu. Bülent Ecevit buna soykırım dedi, dünya ayağa kalktı. Bugün CNN'e konuştum. Soykırım dediniz arkasında mısınız diye sordular. Arkasındayım dedim. Ecevit baskılara dayanamadı. 15 günde 4 kez özür dilemek zorunda kaldı. Onlar o eski Türkiye'yi istiyor. Türkiye İsrail'e nöbetçi olmayacak. Şu anda özür dilyeyen değil, özür dileten Türkiye var.

EY EKMEL:
Bizi İsrail'den çok içerdeki işbirlikçiler eleştiriyor. CHP, Pensilvanya medyası yalanlar söylüyor. Pensilvanva'daki efendileri İsrail'e laf söyleyemiyor. Ey Ekmel biz senin ne olduğunu çok iyi biliriz. Sekiz yılda monşer örneği sergiledi. Yürekli bir çıkışı olmadı. Filistin bizi iyi bilir. Bizim onlarla muhabbetimizi Ekmel Bey'in ölçmeye gücü, düşünce dünyası yetmez. Yıllarını İsrail zulmüne gözlerini kapayarak geçirdi. Şimdi nankörlük yapıyor. Gözüne, dizine dursun. İslam Konferansı Örgütü'nde seni gösterdik ve kazandın. Başarılı olmam için para desteğini şuraya çıkarın' diyen sensin. Sana bütün desteğimizi verdik, şimdi çıktın nankörlük yapıyorsun.

YARALILAR TÜRKİYE'YE:
Gazze'den yaralıları Türkiye'ye taşımayı başlıyoruz. Tedavileri yapılacak.

TIR'LARIN ÖNÜNÜ KİM KESTi?:
Arapları düşünüyor, Türkmenleri düşünmüyor diyorlar. Elinize dizinize dursun. Suriye Lazkiye'deki Türkmenleri her yönden destekledik. Adana'da TIR'ların önünü kim kesti? Bir savcı kalkıp da MİT'in tır'larının önünü kesip arayamaz. Ama bunu yaptılar. Hesabını verecekler.

PARALEL YAPI HESAP VERİYOR:
Paralel yapıdan hesap soruluyor. Bakın ortaya neler çıkacak. Bu ülkenin işadamlarını, devlet adamlarını sanatçısını dinleyerek her türlü şantajı, montajı yapanlar bunlar. Şimdi bunlar tek tek ortaya çıkacak. İhanet şebeketisine operasyondan CHP, monşer rahatsız olmuş. Varsın olsunlar.

DAHA BU BAŞLANGIÇ:
Devlet içinde devlet olmaz, işte birileri paralel devlete tevessül etti. Hesabı sorulmaya başlandı, hesabı sorulacak. Bitmedi daha bu başlangıç. Ulusal güvenliğimizi tehdit edenler bunun hesabını verecekler, bu böyle bilinsin.

PENSİLVANYA ÖRGÜTÜ:
10 Ağustos'ta ya eski Türkiye ya yeni türkiye diyeceksiniz. Eski Türkiye'yi isteyenler şu anda bizim karşımızda koalisyon oluşturdu. CHP, MHP ve oylarının tamamı 1 puana bile ulaşmayan statüko partileri var. Bir de vatanına ihanet eden Pensilvanya örgütü var.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaralılar getirilecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN