Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Paralel devlet avucunu yalayacak'

Devletin tek olduğunu belirten Başbakan Tayyip Erdoğan "Paralel devlet, avucunu yalayacaksın. Artık inlerine girmeye başladık. Ama yetmez. Durmak yok yola devam" dedi

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dün Malatya'da yeni belediye yanı, Gaziantep'te ise Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen mitinglere katıldı. Erdoğan konuşmalarında şu mesajları verdi:
O FORS EHLİNE TESLİM: (Reklam filmini anımsatarak) Millet sahibi olduğu yıldızı, forsu ehline teslim ediyor. 16 Türk devletini temsil ediyor yıldızlar. Devlet ve millet kucaklaşıyor. Bu CHP ne yaptı? YSK'ya şikâyette bulundu. Neden? Bu reklam filminde ezan varmış, seccade varmış, namaz kılan Anadolu kadını teyzemiz var. 6'ya 4 oy oranı o reklam filminin o bölümlerini çıkartıyorlar. Biz de yargı dedik. O kısımları çıkardık. Diğer kısımlarıyla yola devam ediyoruz.
ŞİR DEĞİL, İSTİKLAL MARŞI: Öyle bir aday çıkardılar ki İstiklal Marşı'nı bilmiyor. İstiklal Marşı'nı bilmeyen adama cumhurbaşkanlığı teslim edilir mi? MHP'li CHP'li kardeşlerim, eliniz nasıl gidip de bu adaya oy verecek? 'Şiirle falan uğraşmayalım, daha ciddi meseleler var' diyor. O şiir değil, İstiklal Marşı.
SUÇ SENDE: Mehmet Akif merhum babasının arkadaşıymış. Olabilir ama sen İstiklal Marşı'nı eğer bilmiyorsan ne babanın suçu var, ne Akif'in suçu var. Suç sende.
ÇARKÇI KEMAL'İN YANINDA YETİŞEN: 8 yıl İslam Konferansı'nın başına gönderdik, ne büyük yanlış yapmışız. Ne yaptın orada? Suudi Arabistan gibi ülkeler zor kurtuldu. Bize ricada bulundular, Cumhurbaşkanımıza ricada bulundular, bana ricada bulundular, Dışişleri Bakanıma ricada bulundular. Çıksın bunu da inkâr etsin. Doğru eder, eder. Çünkü 'Çarkçı Kemal'in yanında yetişen o da Çarkçı Ekmel olur.
AVUCUNU YALAR: Devlet tektir. Paralel devlet, avucunu yalayacaksın. İnlerine girmeye başladık. Yeterli mi, değil. Durmak yok yola devam. Bunların bütün pisliklerini ortaya dökeceğiz. Ülkelerine nasıl ihanet ettiklerini, nasıl casusluk yaptıklarını belgeleriyle ortaya koyduk, koymaya devam edeceğiz.
HANGİ VİCDANLA 'İSRAİL SALDIRI ALTINDA' DİYORSUN: Doğan Grubu, Radikal gazetesi, ne diyor, İsrail saldırı altında diyor. İsrail'den kaç kişi öldü bir sor bakalım. Fosfor bombalarını gönderen kim. Gazze yerle bir edildi. Bunu sen hangi ruhla, vicdanla yazabiliyorsun. Erdoğan'a 'sert' diyenler bundan diyor. Haklı söyleyince sert oluyorsun. Rabbim bizden razı olsun yeter.
ENSAR OLMANIN GURURU: Suriye'den göç eden 1 milyon 200 bin civarındaki kardeşimizin önemli bir kısmı Gaziantep'te kalıyor. Suriye'deki o eli kanlı rejim gittiğinde buradaki kardeşlerimiz de şehirlerine dönecekler. İnşallah Ensar olmanın sorumluluğunu yerine getirecek, gururunu da yüreğimizde taşıyacağız.
YENİ BEDDUALAR ÇIKARTIYOR: Pensilvanya'nın dengesi bozulmuş. Ağzından çıkanı kulağı duymuyor. Ramazanda güya itikaftaymış, itikaftan çıkıyor, Gazze için taziye yayınlıyor, İsrail'e tek söz söyleyemiyor. Türkiye'yi, ülkesini eleştiriyor. Ülkesine, milletine ağza alınmayacak ifadeler kullanıyor, beddua ediyor. Bunun eseri beddua. Lanet ediyor, bela okuyor. Ama İsrail için tek kelime yok. Rabbim kimseye kıblesini şaşırtmasın.
ESKİ TÜRKİYE TASFİYE OLACAK: Artık yeni Türkiye'yi kuruyoruz. Eski Türkiye tasfiye olacak. İnşallah büyük bir rekor kıracağız.

'GAZETECİ KILIKLI BİR MİLİTAN ÇIKMIŞ'
"(CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun bir televizyon programında, 'AK Parti kitlesinin sorgulama yeteneği yok' dediğini belirterek) Oradan da gazeteci kılıklı (Amberin Zaman) bir militan çıkmış, edepsiz bir kadın, 'Türkiye'de, bir Müslüman ülkede bunu beklemek zor değil mi' diyor. Haddini bil, haddini. Eline vermişler bir kalem, gazete köşesinde yazıyorsun. Çıkarıyorlar seni işte böyle malum Doğan grubunun televizyonuna, oradan da saygısızca yüzde 99'u Müslüman olan bu halka hakaret ediyorsun. Karşılıklı oturmuşlar, hem seçmene hakaret ediyorlar hem Müslümanlara hakaret ediyorlar. Bidon kafalı dediniz, göbeğini kaşıyan adam dediniz, sorgulamayan kitle diyorsunuz şimdi. Bu millet sizi hiçbir zaman iktidara getirmeyecek."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Paralel devlet avucunu yalayacak'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN