Türkiye'nin en iyi haber sitesi

20 yıl sonra gelen bebek hayatımızı değiştirdi

Giriş Tarihi: 5.10.2014 16:29

Yalçın Akdoğan, eşi ve minik kızı Hatice Kübra konuk olduğu televizyon programında samimi açıklamalarda bulundu. Akdoğan, Minik kızları Hatice Kübra geldikten sonra hayatlarının değiştiğini gülen kahkaha atan bir adama dönüştüğünü söyledi.

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, eşi ve minik kızı Hatice Kübra ile 24 TV'ye konuk oldu.

ONDAN ÖNCESİ SONRASI DİYE BÖLÜNDÜ

Yalçın Akdoğan: Siyaset konuşmaktan çok sıkıldık. Çok ciddi konular terör meselesi PKK son dönemde Suriye'de yaşananları hep konuştuğumuz için bizde ciddi ciddi konuşuyoruz. İnsanlarda bizim sadece o yönümüzü görüyorlar oysa tabi o biraz konuşulan konularla alakalı bugün inşallah diğer yönümüzü de görmüş olurlar.
Hatice Kübra'den öncesi ve sonrası diye hayatımız ikiye bölünüyor.

Gerçekten bu kadar ne bir ayrım oldumu hayatınızda?

20 YIL SONRA GELEN BEBEK HAYATIMIZI DEĞİŞTİRDİ

Yalçın Akdoğan:
Evet tabi ki Benim 20 yaşın üzerinde iki tane daha çocuğum var. 20 yıldan sonra bebek hayatımızı tamamıyla değiştirdi. Çok stresli bir işimiz var, bu stresin içerisinde gece eve gittiğimizde böyle bir nur parçasını görmek, bir tebessümünü görmek bizi mutlu ediyor. Benim daha çok gülmeye başladığımı söylüyor arkadaşlarım.
Eşimle evlendikten sonra gülmeye başladım, Hatice Kübra gelince kahkaha da atmaya başladım.

BEBEKTEN SONRA CİDDİ BİR DEĞİŞİM YAŞADI

Aslıhan Akdoğan:
Hakikaten Yalçın Bey bebekten sonra ciddi bir değişim yaşadı. Normalde ciddiyeti var ama sakin bir insandır. Bebekten sonra daha neşeli oldu. Bebekle daha çok ilgileniyor, ben bu kadar ilgileneceğini beklemiyordum. Gece gazı olduğu zaman veriyorum hiç sıkıntı çıkartmadan, gece üçte dörtte bile gelmiş olsa o uykusunun arasında kalkıyor gazını çıkartıyor, uyutuyor. Çok ağladığı zaman bende durmuyor babasında daha rahat duruyor.

BU BAYRAMI FIRSAT BİLELİM

Yalçın Akdoğan
: Aziz milletimizin hem İslam âleminin kurban bayramını tebrik ediyorum, İnşallah bütün insanlık için daha büyük huzur, barış getirmesini temenni edelim. Bölgemizde çok ciddi sıkıntılar yaşanıyor, özellikle buy Suriyeli göçmenler milletimiz büyük bir millet hepsini bağrına bastı, gönlü açtı, kapısını açtı, kucağını açtı. Bu bayramı fırsat bilerek o insanlarla empati yapmak onlara sahip çıkmak için de iyi bir fırsat olur inşallah.

BİZİM BAYRAMLARIMIZ GÖREV TANIMLI GEÇİYOR

Yalçın Akdoğan:
12 yıldır Sayın Başbakanımızla çalışıyordum, O cumhurbaşkanı olduktan sonra görev değişiklikleri oldu. Bizim bayramlarımız hep görev tanımlı geçiyordu. Tatille endeksli, Bu bayram nereye gidelim, akrabaları mı ziyaret edelimden ziyade bayramı da fırsat bilip Başbakanımız neredeyse bizde orada oluyoruz. Görev tanımlı bayramlar olarak genelde geçiyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
20 yıl sonra gelen bebek hayatımızı değiştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN