Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Paraleli artık onlar deşifre etmeli!"

Giriş Tarihi: 13.10.2014 00:10 Güncelleme Tarihi: 13.10.2014 00:16
Paraleli artık onlar deşifre etmeli!

HSYK seçim sonuçları A Haber ekranlarında sıcağı sıcağına değerlendirildi...

HSYK seçimlerini A Haber'de yorumlayan Güneş gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu, ve Gazeteci Cem Küçük paralel örgütle ilgili önemli açıklamalarda bulundu...

EMNİYET AYAĞI NASIL DÖKÜLDÜYSE YARGI AYAĞI DA DÖKÜLECEK


Türkiye'nin 17 ve 25 Aralık darbe süreçlerinden geçtiğini ve örgütün bir sürü girişimleri olduğunu vurgulayan Cem Küçük, "Bu yapı emniyet ayağından darbe yemişti. Bu çetenin yargıdan temizlenmesi gerekiyordu. Devlet dairelerinde kendilerine engel gördükleri herkesi dışlayan bu çete en büyük darbeyi bugün yedi. "Paralel çete yoktur" diyenler şu anda hüsrana uğramış durumda. Şimdi polis ayağı nasıl döküldüyse yargı ayağı da dökülecek" dedi.

YARIN UTANMADAN HUKUK BİTMİŞTİR YAZACAKLAR

Hem içte hem dış medyada hukuk bitmiştir diye utanmadan yazılar yazacaklar. Artık bunların da meşruiyeti kalmadı. Gerçi 30 Mart'ta ve 10 Ağustos'ta darbeyi yediler ama bir darbe de şimdi geldi..

DOĞAN MEDYA VE PARALEL MEDYANIN OYUNLARI DA TUTMAYACAK

Geçmiş yıllarda hayatı karatılan hakim ve savcılar oldu. Bunların durumlarının da düzeltilmesini istiyorum. Paralel yapının tabanında olan insanlar varsa onlar da bu yoldan dönsünler. Doğan Medya da bir şeyler yapmaya çalışıyor, paralel medya bir şeyler yapmaya çalışıyor ama olmayacak.

MURAT KELKİTOĞLU: BU YAPININ BÜTÜN YAPTIKLARI DEŞİFRE OLACAK


Güneş Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu, HSYK seçimlerinin bağımsız yargıya dönüşmesinin ardından Paralel Çete'nin bütün pisliklerinin ortaya döküleceğini söyledi ve "Paralel örgütün hegemonyasından kurtulan bu tabloda bugüne kadar sesini çıkaramayan bir çok savcı ve hakim bu örgütün bütün yaptıklarını deşifre edecektir" diye belirtti.

BÜTÜN BUNLARDAN HESAP SORULACAK

HYSK seçimlerinden çıkan şöyle bir sonucunda olduğunu söyleyen Kelkitoğlu, "YARSAV'ın böyle buhar olmasının nedeni paralel yapıyla birlikte hareket etmesidir. Ne kadar şantaj yaparsanız yapın bu tehdit ve şantaj tutmadı. Şimdi bütün bunlardan hesap sorulacak. Hakim ve savcılar çıkacaklar ve muhakkak bütün yapılan oyunları deşifre edeceklerdir" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Paraleli artık onlar deşifre etmeli!"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN