Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Babası göçükteyken doğdu

Karaman'daki madende mahsur kalan işçilerden Hüseyin Gültekin'in eşi dün bir erkek bebek dünyaya getirdi. Hüseyin'in babası ise gözyaşları içinde: Oğlumun acısından daha torunumu kucağıma bile alıp sevemedim

Babası göçükteyken doğdu
Kimisi eşinin yolunu gözlüyor, kimisi ise babasının... Kimisinin kardeşi madende, kimisininse neredeyse tüm ailesi... Karaman'daki maden faciasında mahsur kalan 18 işçinin ve ailelerinin hikâyeleri ve acıları yürek burkuyor.

OĞLU VE DAMADI OCAKTA
Ancak bunların içinde öyle biri var ki tam anlamıyla kaderin bir oyunu... Maden işçilerinden Hüseyin Gültekin, kazadan saatler sonra baba oldu. 28 yaşındaki Hüseyin Gültekin madende mahsur kaldıktan sadece saatler sonra hamile eşi Ayşe Gültekin'in sancıları tuttu. Ermenek Devlet Hastanesi'ne kaldırılan kadın, 3 kilo 200 gram ağırlığında bir erkek bebek dünyaya getirdi. Anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Hem oğlu Hüseyin Gültekin hem de damadı Tezcan Gökce madende mahsur kalan Hasan Gültekin (60) de şunları anlattı: "Oğlum henüz bir yıl önce evlenmişti. Bebeği olacağını öğrendiğinde adeta havalara uçmuştu. İlk bebeklerini kucaklarına almanın mutluluğunu yaşamak için adeta gün sayıyorlardı. Ancak yaşanan acı olay nedeniyle oğlumun hevesi yarım kaldı. Gelinim torunumu dünyaya getirdi. Bebeği kucağıma alıp sevemedim bile. Hüseyin'in acısından torunumun dünyaya gelmesi sevincini yaşayamadık."SU YANDAKİ MADENDEN Mİ GELDİ?

ERDOĞAN'DAN MADEN FACİASIYLA İLGİLİ FLAŞ TALİMAT

OCAKLA İLGİLİ 'İNSANLIK DIŞI' İDDİA

CANLI YAYINDA BÜYÜK GAF: BAŞIMIZ SAĞOLSUN

MADENDE MAHSUR KALAN İŞÇİLERİN İSİMLERİ

KURTARMA EKİBİNDEN KÖTÜ HABER

CUMHURİYET RESEPSİYONU İPTAL EDİLDİ

MADENDEKİ İŞÇİ BABA OLDU

DALGIÇLAR İNDİ AMA..
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Babası göçükteyken doğdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN