Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu da “paralel ihanet”

Giderek marjinalleşen Gülen örgütü ihaneti ABD’ye taşıdı.ABD’de katıldığı bir toplantıda Türkiye’nin giderek İranlaştığını iddia eden Fatih Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Today’s Zaman yazarı İhsan Yılmaz, insanların zorla İmam Hatip okullarına kaydının yaptırıldığı ve alkolün yasaklandığı yalanını ortaya attı.

Giriş Tarihi: 30.10.2014 08:57 Güncelleme Tarihi: 30.10.2014 09:09
Bu da “paralel ihanet”
Giderek marjinalleşen paralel yapının üniversite ayağı ihanette sınır tanımıyor. Türkiye'de bir islamileşme tehlikesi olduğundan bahseden paralel yapı mensupları ABD'de Türkiye karşıtı bir algı yaratmaya çalışıyor.

Fatih Üniversitesi öğretim görevlisi İhsan Yılmaz ABD'de düzenlenen bir panelde Türkiye'ye ve AK Parti iktidarı hakkında inanılmaz ifadeler kullandı. AK Parti'yi islamcı olmakla suçlayan Yılmaz, iktidar partisinin Türkiye'de alkolü yasakladığını yalanını ortaya attı. İnsanların zorla İmam Hatip Okullarına kaydının yaptırıldığını ve dini baskılara maruz bırakıldığını söyleyen İhsan Yılmaz Türkiye'nin hızla İranlaştığını iddia etti.
Bulunduğu her ortamda AK Parti'yi ve Türkiye'yi kötüleyen Fatih Üniversitesi Öğretim Görevlisi İhsan Yılmaz, Twitter'daki şahsı hesabında da sürekli Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretvari paylaşımlarda bulunuyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu da “paralel ihanet”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN