Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşini yapan firmaların yanında olacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan Turkcell'in 20. yılı dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda konuştu.

Giriş Tarihi: 11.11.2014 22:19 Güncelleme Tarihi: 11.11.2014 23:18
İşini yapan firmaların yanında olacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan, GSM operatörü Turkcell'in kuruluşunun 20'nci yılı resepsiyonuna katıldı. Firmaların farklı tasarımlar ile cep telefonu ürettiğini söyleyen Erdoğan, "Bu telefonlar büyük rağbet görüyor ve yeni bir modeli çıkar çıkmaz hemen alınıyor" dedi.

ÜLKEYE KATMA DEĞER KAZANDIRAN HERKESİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Ankara'da bir otelde gerçekleştirilen Turkcell'in 20'nci yılı resepsiyonu, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv'in açılış konuşması ve yaptığı sunum ile başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı resepsiyonda Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça, Ak Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ile Turkcell yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

İŞİNİ YAPAN FİRMALARIN YANINDA OLACAĞIZ

Resepsiyonda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin mobil iletişim alanında dünyanın en iyi ülkelerinden biri durumunda olduğunu belirterek, "Ülkemizin lider mobil iletişim ve teknoloji kuruluşu olan Turkcell, aynı zamanda dünya çapında marka şirketlere sahip olma hedefimizin en başarılı temsilcilerinden biridir. Bu vasfıyla da takdiri hak eden Turkcell'in Türkiye'nin tanıtımına yaptığı katkı bizim için çok önemlidir. Başbakanlığım döneminde diğer ülkelerdeki operasyonlarında sıkıntıya düştüğü her durumda ve her yerde Turkcell'in hakkını hukukunu koruduk. Bundan sonra da korumaya devam edeceğiz. Turkcell'in Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin arkasında olduğunu daima bildiğine daima hissettiğine inanıyorum. Biz işini iyi yapan ülkeye ve millete katma değer kazandıran herkesin bugüne kadar yanında olduk bundan sonra da aynı şekilde yanında olmaya devam edeceğiz. Turkcell gerçekten de işini iyi yapan bir şirket. Bugün Türkiye mobil iletişim alanında dünyanın en ileri en iyi ülkelerinden biri durumunda ise bunda Turkcell'in de büyük bir payı var" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşini yapan firmaların yanında olacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN