ERGEP Vali Altıparmak'ı ziyaret etti

Merkezi İstanbul'da bulunan Erzurum Gelişim Platformu (ERGEP) başkan ve yönetim kurulu üyeleri Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak'ı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 12.11.2014 21:14
ERGEP Vali Altıparmak'ı ziyaret etti
Ziyarete ERGEP Başkanı Yavuzhan Ahıskalı, Yürütme Kurulu üyeleri Ahmet Kaldırım, Sakir Bozan, Ahmet Dal ve Muhammet Güllüce katıldı.

Ziyarette ERGEP Başkanı Yavuzhan Ahıskalı, Vali Altıparmak'a Erzurum Gelişim Platformunun (ERGEP) amaçları hakkında bilgiler verdi. Erzurum Valiliği öncülüğünde bu yıl ikincisi gerçekleştirilen 'Erzurumlular Ecdadına Yürüyor' programına katılmak için kalabalık bir gurupla İstanbul'dan geldiklerini belirten Başkan Ahıskalı, bu olaya tanıklık etmekten dolayı duydukları memnuniyeti belirterek Vali Altıparmak'a özellikle yeni nesle o yılları yeniden yaşamada ve tanıtmada vesile olmalarından dolayı teşekkür etti.

Vali Altıparmak da ziyaretin kendilerini sevindirdiğini, özellikle İstanbul'dan gelip bu olaya şahitlik etmelerinin ve sahiplenmelerinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Bu günün her yıl yaşatılması gerektiğini tek yürek olup, birlik ve beraberlik içinde 9 Kasım'ın gelecek nesillere aktarılmasının çok önemli olduğunu belirten Vali Altıparmak, bu olayın kalıcı olması için herkese çok önemli görevler düştüğünü söyledi.

Ziyaret sonunda ERGEP Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak'a 33 padişahın bir arada gösterildiği Sultanahmet Camii önündeki posterin tablosunu hediye ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ERGEP Vali Altıparmak'ı ziyaret etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN