Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'li Nazlıaka'ya 'kaçak su' sebebiyle ödeme emri

ASKİ'nin avukatları, Nazlıaka'nın da ikamet ettiği sitedeki toplam 17 daire ve iş yerinin her birine ödeme emri gönderdi.

Giriş Tarihi: 14.11.2014 13:57 Güncelleme Tarihi: 14.11.2014 13:59
CHP'li Nazlıaka'ya 'kaçak su' sebebiyle ödeme emri
ASKİ'nin avukatları, Nazlıaka'nın da ikamet ettiği sitedeki toplam 17 daire ve iş yerinin her birine Ankara 1. İcra Müdürlüğü aracılığıyla ödeme emri gönderdi. Nazlıaka'ya 24 bin 759 lira kaçak su kullanımı, 3 bin 86 lira usulsüz atık su deşarjı borcu çıkarıldı

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın da ikamet ettiği sitedeki toplam 17 daire ve iş yerinin her birine, Ankara 1. İcra Müdürlüğü aracılığıyla ödeme emri gönderdi.

Daha önce tutulan tutanaklara dayanılarak ASKİ Genel Müdürlüğünün avukatı Çağrı Alkan tarafından İcra Müdürlüğüne verilen ve müdürlük aracılığıyla sitedekilere gönderilen ödeme emrinde, kaçak su kullanımı ve usulsüz atık su deşarjı için hesaplanan rakamların ödenmesi talep edildi.

Aylin Nazlıaka'ya 24 bin 759 lira 89 kuruş kaçak su kullanımı, 3 bin 86 lira 25 kuruş ise usulsüz atık su deşarjı borcu çıkarıldı. Nazlıaka'nın ikametine ilişkin tutanaklarda, aylık 10 metreküp üzerinden toplam bin 597 metreküp kaçak su kullanımı, 789 litre de atık su deşarjı hesaplanmıştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li Nazlıaka'ya 'kaçak su' sebebiyle ödeme emri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN