Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cem Küçük'ten Ahmet Hakan'a sert cevap

Yeni Şafak gazetesi yazarı Cem Küçük, A Haber'de yayınlanan Canan Barlas ile Gündem programında, kendisini 'tetikçi' ilan eden Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan ile ilgili sert açıklamalarda bulundu. Küçük, Ahmet Hakan'ın 28 Şubat darbesi faili Aydın Doğan'ın devşirdiği isimlerden biri olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 21.11.2014 12:26
Cem Küçük'ten Ahmet Hakan'a sert cevap
"BU KADAR ŞEY YAZINCA SEN TASFİYE OLURSUN"

"Siz yanlış iş yaptınız, 17-25 Aralık'ta darbenin yanında yer aldınız. Radikal Gazetesi cemaatin üssüydü. Başındaki zat imamlardan emir alan adamdı. Enis Berberoğlu , Cüneyt Özdemir gitti Radikal'den. Radikal kapandı. Ahmet Hakan, sen ,Suriye tapeleri yayınlandığı zaman bunu savundun, 27 Mart'ta bu hükümet niye kaybedecek diye tapeler üzerinden algı operasyonu yaptın, 4 Nisan'da hükümet niye kazandı diye yaptın. Bu kadar şey yazınca sen tasfiye olursun."

"SEN ÖNCE KENDİ PATRONUNA BAK"

"Sen önce kendi patronunun Susurluk'la olan ilişkilerine bak. İkicisi senin yazdığın gazete ve patronu 28 Şubat'a aktif şekilde destek vermiş bir adam. Bugün Türkiye'de hangi aklı başında adama gidersek gidelim 28 Şubat bir darbedir, Aydın Doğan'da bunun sorumlularından beklide başta gelen biridir. Sen darbeci bir gazetede yazıyorsun. Senin gazeten yüzünden 28 Şubat döneminde yüz binlerce insan üniversite kapılarında perişan oldu."

"ADAM DEVŞİRMEKTE ÇOK MAHİR"

"Aydın Doğan'ı 28 Şubat döneminde kendisini bu kadar çok yerin dibine batıran bir adamı alıp devşirip kendi yanına çekmesini hakikaten tebrik ediyorum. Aydın Doğan bu konuda çok mahir yanına adam alıp kendisine benzetip etkisizleştirmede üzerine yok."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cem Küçük'ten Ahmet Hakan'a sert cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN