Sözde 'çevreci' Aydın Doğan çevreyi katledecek

Gazeteci Yazar Cem Küçük ile Ahmet Hakan arasındaki kavga giderek büyürken Küçük bugünkü köşesinde Aydın Doğan'a zor sorular yöneltti.

Giriş Tarihi: 24.11.2014 16:55 Güncelleme Tarihi: 24.11.2014 17:12
Sözde 'çevreci' Aydın Doğan çevreyi katledecek
Yenişafak Gazetesi Yazarı Cem Küçük bugünkü köşe yazısında Aydın Doğan ve Ahmet Hakan ile ilgili çarpıcı bir yazı kaleme aldı. Küçük, Doğan Grubu'nun İzmir Bayraklı'da yapmayı planladığı Gökdelen ile ilgili Aydın Doğan'a 'Hani çevreciydiniz, hani betonlaşmaya karşıydınız, hani tarihi korumak konusunda duyarlıydınız' sorularını yöneltti.

CEM KÜÇÜK'TEN AHMET HAKAN'A SERT CEVAP

Yazısında Aydın Doğan'ın CHP'li İzmir Bayraklı Belediyesi'nden henüz ruhsatının alınmadığına dikkat çeken Küçük, Doğan'ın Kemal (Kılıçdaroğlu) Bey'e açacağı bir telefonla ruhsatı alacağına inandığını kaydediyor. Küçük ayrıca Doğan Grubu'nun denize sıfır yapmayı planladığı gökdelenin tescil edilmiş tarihi binaların hemen yanına yapılacağını ve bunun için Anıtlar Kurulu'ndan izin alması gerektiğinin de altını çiziyor.

Gezi olaylarına tam destek veren sözde 'Çevreci' Aydın Doğan'ın Cem Küçük'ün gündeme getirdiği bu iddialarına nasıl cevap vereceği merak konusu.

CEM KÜÇÜK'TEN AHMET HAKAN'A: İŞİ BİTİK BİR KUKLA


AĞAÇ DOSTU(!) DOĞAN, SIKI AVM'Cİ OLDU
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözde 'çevreci' Aydın Doğan çevreyi katledecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN