Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ekonomide kaos tutmadı, sırada siyasi kaos var

Anayasa Mahkemesi'nin 1995 yılında reddettiği, Haşim Kılıç'ın gerekçeli kararın altına imza attığı seçim barajı konusunu yeniden gündemine almasına tepkiler sürerken Paralel medyadan yargı vesayetine tam destek geldi.

Giriş Tarihi: 3.12.2014 16:48 Güncelleme Tarihi: 3.12.2014 17:01
Ekonomide kaos tutmadı, sırada siyasi kaos var
Türkiye yeniden yargı vesayetini tartışıyor. Anayasa Mahkemesi'nin 1995 yılında reddettiği, Haşim Kılıç'ın gerekçeli kararın altına imza attığı seçim barajı konusunu yeniden gündemine almasına tepkiler sürerken Paralel medyadan yargı vesayetine tam destek geldi. Gülen hareketine yakın internet siteleri, TV kanalları ve gazeteler Anayasa Mahkemesi etrafında dolaşan siyasi kaos planlarına tam destek verirken, Paralel yapının sosyal medyadaki uzantıları da 2015 seçimlerine dönük siyasi kaos planlarına tam destek verdi.

İŞTE HAŞİM KILIÇ'IN 9 YIL ÖNCEKİ KARARI - TIKLAYIN

ANAYASA DARBESİNE Mİ HAZIRLANIYOR - TIKLAYIN

Öte yandan Anayasa Mahkemesi'nin seçim barajını gündemine alması ile birlikte Paralel Yapı'ya yakınlığı ile bilinen tabela partilerinde de bir hareketlilik gözleniyor. Sosyal medyada, Gülen'e yakınlığı ile bilinen bu tabela partilerinin Anayasa Mahkemesi'nden çıkacak kararı önceden bildikleri ve ard arda kurulduğu konuşuluyor

UYUZLUĞUN ECELE FAYDASI YOK - TIKLAYINBUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekonomide kaos tutmadı, sırada siyasi kaos var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN