Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Saadet'ten ittifak iddiasına yanıt!

Saadet Partisi, basında çıkan 10 parti seçimde ittifak yapacak iddialarını yalanladı.

Giriş Tarihi: 3.12.2014 16:13
Saadet'ten ittifak iddiasına yanıt!
Saadet Partisinden, seçimlerde 10 partinin ittifak yapacağı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı bildirilerek, "Saadet Partisi, bu tür gayrı ciddi ve gayrı ahlaki hiçbir çalışmanın içerisinde yer almamış, bundan sonra da yer almayacaktır" açıklaması yapıldı.

Partiden yapılan yazılı açıklamada, bugün bazı haber sitelerinde 10 partinin birleşme için 13-14 Aralık'ta bir araya geleceği şeklinde haberler yer aldığı belirtildi.

"Bu haberler hem yalan hem de asılsızdır. Saadet Partisi, bu tür gayrı ciddi ve gayrı ahlaki hiçbir çalışmanın içerisinde yer almamış, bundan sonra da yer almayacaktır" ifadesine yer verilen açıklamada, bu tür haberlerin partiyi yıpratmak amacıyla bazı çevrelerce kasıtlı olarak gündeme taşındığı savunuldu.

Seçimlerde 10 parti ittifak yapacak!- Tıklayın

Açıklamada, "Saadet Partisi, Türkiye'nin en köklü siyasal hareketidir. Sadece ve sadece milletten aldığı güç ve destekle bundan sonraki muktedir siyasal iktidarın tek ve yegane adresi olacaktır. Bu tür kasıtlı ve manipülatif haberler partimizin millet nezdinde gördüğü teveccühü önlemeye yetmeyecektir" değerlendirmesinde bulunuldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Saadet'ten ittifak iddiasına yanıt!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN