Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den Sarıgül'e cevap

Şişli Belediye Başkanı , 'den telefon alıp almadığı ile ilgili sorulara ilginç bir cevap verdi.

Giriş Tarihi: 4.12.2014 10:29 Güncelleme Tarihi: 4.12.2014 10:42
Hayri İnönü'den Sarıgül'e cevap
Şişli Belediyesi bir süredir yönetimdeki iç çekişmelerle anılıyor. Şişli Belediye Başkanı 'nün istifa ettiği iddialarıyla başlayan süreçte geçtiğimiz hafta da ile İnönü arasında bir takım gerginlikler yaşandığı kulislerde konuşuluyordu. Medyada geniş olarak yer alan iddialara son noktayı Hayri İnönü koydu.

YUMRUKLA DANIŞMANIN BURNUNU KIRDI

Açıklamada bulunan İnönü, bazı sıkıntılar" yaşadığını ve bu sıkıntıların halledileceğini söyledi. İnönü, Emir Sarıgül'ün danışmanlarını kendisinden habersiz işten attığını hatta birinin burnunu kırdığını da söyledi.

"I WON'T CONFIRM OR DENY IT"

Geçen ay ABD'ye gitmeden önce Emir Sarıgül'den telefon alıp almadığı sorulan Hayri İnönü, soruya İngilizce cevap verdi. İnönü, "İngilizce'de bir şey vardır: I won't confirm or deny it. (Ne doğruluyorum ne de yalanlıyorum.) Anlatabiliyor muyum, ne demek istediğimi? Yani ne kabul ederim ne de hayır derim" sözleriyle iddiaları yalanlamadı.

BİR DÖNEM TEHDİT EDİLDİM

Emir Sarıgül'ün kendisini tehdit ettiği iddialarının sorulması üzerine Hayri İnönü, "Şu anda bir tehdit söz konusu değil. O dönemde bu tarz bir şeyler olmuştu ama o kadarına girmeyeyim. Şu an sakin bir ortam. Tekrar gerginleşmesini istemiyorum" dedi.

Kaynak: Hürriyet
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayri İnönü'den Sarıgül'e cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN