Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kılıçdaroğlu'nun o sözlerine en sert tepki!

Eski Başbakan Yardımcısı : " Kılıçdaroğlu, 'Zihinsel engelli' sözünü hakaret kelimesi olarak kullanarak milyonlarca engelli kardeşimizi özel günlerinde yaralamış ve rencide etmiştir" dedi.

Giriş Tarihi: 4.12.2014 11:06
Kılıçdaroğlu'nun o sözlerine en sert tepki!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Dünya Engelliler Günü'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili tepki gösterdi. İşler, " Kılıçdaroğlu, 'Zihinsel engelli' sözünü hakaret kelimesi olarak kullanarak milyonlarca engelli kardeşimizi özel günlerinde yaralamış ve rencide etmiştir" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Dünya Engelliler Günü'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine eski Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler 'den tepki geldi.

Konuyu, twitter hesabından değerlendiren AK Partili İşler, " Kemal Kılıçdaroğlu, gaflarına bir yenisini daha ekleyerek 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde siyaset tarihimize geçecek bir gafa imza yaptı.

'Zihinsel engelli' sözünü hakaret kelimesi olarak kullanarak milyonlarca engelli kardeşimizi özel günlerinde yaralamış ve rencide etmiştir. Kemal Kılıçdaroğlu'nun milletin seçtiği ilk Cumhurbaşkanımıza yönelik yakışıksız sözleri aziz milletimize yapılmış ağır bir hakarettir. Anamuhalefet lideri Kılıçdaroğlu yalan, iftira ve hakaret üslubunu siyaset tarzı olarak benimseyerek siyasette seviyeyi düşürmektedir.

Kılıçdaroğlu'nu, Cumhurbaşkanımızdan ve rencide ettiği milyonlarca engelli kardeşimizden özür dilemeye davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu'nun o sözlerine en sert tepki!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN