: Uluslararası algı operasyonu yapıyorlar

Gülen hareketinin eski önemli isimlerinden Lâtif Erdoğan Paralel medyanın kendi taraftarlarını provake etmesini sert şekilde eleştirdi ve uluslararası bir komploya dikkat çekti.

Giriş Tarihi: 12.12.2014 14:49 Güncelleme Tarihi: 12.12.2014 15:26
Latif Erdoğan: Uluslararası algı operasyonu yapıyorlar
Lâtif Erdoğan gazetemiz SABAH'a önemli açıklamalarda bulundu. Gülen hareketinin eski imamı Lâtif Erdoğan Paralel medyanın kendi taraftarlarını provake etmesini sert şekilde eleştirdi ve uluslararası bir komploya dikkat çekti.

İşte o açıklamalardan bazı başlıklar:

GÜLEN HAREKETE MAĞDURİYET ALGISI OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYOR

Cemaat üyelerinin Çağlayan Adliyesi önünde boy göstermeleri, genel yapının genleriyle oynandığının çok önemli bir işaretidir. Bu tür gösteriler daha sonra cemaat üzerinden gerçekleştirilmesi planlanan ulus ve uluslar arası ölçekli provokasyonların ilk temrinleri anlamına da gelmektedir. Nasıl gezi olaylarında ağaçlar, dershane olaylarında dershaneler bahane edildiyse, aslı astarı olmayan gazetecilerin tutuklanacağı bahanesiyle de şimdi de böylesi bir kıyam gerçekleştirilmiş durumdadır.

YABANCI MEDYAYA MESAJ VERİLİYOR

Dış medya kuruluşlarının meseleyi sahiplenme şekilleri de yine dediklerimizi teyit etmektedir. Bu olay ve bundan sonra yapılması planlananlar, paralel yapının ve onu idare eden üst aklın cemaate nüfuz gücünü de ele vermektedir. Devlet ve millet olarak dikkatli olmak zorundayız. Özellikle cemaate temiz duygularla aidiyetini sürdürenler, oynanan karanlık ve pis oyunları görüp yeni bir tavır belirlemesine girmelidir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Latif Erdoğan: Uluslararası algı operasyonu yapıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN