Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte Kılıçdaroğlu'nu yalanlayan belge!

CHP Genel Başkanı 'nun SSK (SGK) Genel Müdürü olduğu dönemde sınav yapılmadan personel alımı yapıldığına ilişkin belge ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 13.12.2014 16:20 Güncelleme Tarihi: 13.12.2014 16:22
İşte Kılıçdaroğlu'nu yalanlayan belge!
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun akrabalarının o dönem adı SSK olan SGK'ya sınavsız alındığı iddia edilmişti. Stargazete.com, Kılıçdaroğlu'nun döneminde SGK'ya sınavsız alım yapılğıdını ispat eden belgelere ulaştı.

"SINAVSIZ ALDIĞIMI İSPAT ETSİNLER BIRAKACAĞIM"

, dün gazetecilere yaptığı bir açıklamada ve SGK Başkanı olduğu dönemle ilgili iddiaları yalanlamıştı. ''Akrabalarını SGK'ya sınavsız aldığı'' iddiaları ile ilgili soru üzerine Kılıçdaroğlu, ''Kılıçdaroğlu, sınavsız akrabalarını almış', havuz medyasının lafları. 70 kişiden vazgeçtim, 7 kişi, 7 kişiyi sınavsız aldığımı ispat etsinler bırakacağım. Ama iddia eden Başbakan, başbakanlık koltuğunu bırakacak mı?'' diye konuşmuştu.

Stargazete.com'un ulaştığı belgenin ikinci nüshasında, boş pozisyonlarda görev almak isteyenlerin talepleri doğrultusunda atamaların sınavsız olarak gerçekleştirilebileceği yazıyor. Belgenin altında dönemin SKK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu'nun da imzası bulunuyor.

İşte o belgeler:
Kaynak: Star
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Kılıçdaroğlu'nu yalanlayan belge!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN