Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Avşar'dan Kılıçdaroğlu'na sert cevap!

Kılıçdaroğlu'nun “ kim? Sanatçı mı? Yalakadan sanatçı olmaz" sözlerine Hülya Avşar'dan cevap geldi. Avşar "Kılıçdaroğlu'nun lider olmadığını biliyorum, siyasetçi olduğundan da emin değilim" dedi.

Giriş Tarihi: 15.12.2014 16:09 Güncelleme Tarihi: 15.12.2014 16:24
Avşar'dan Kılıçdaroğlu'na sert cevap!

'ın kendisine yönelik açtığı tazminat davası sorulan Kılıçdaroğlu'nun "Hülya Avşar kim efendim? Sanatçı mı? Sanatçılığı tartışılır. Kimse kusura bakmasın. Yalakadan sanatçı olmaz. Herkes bunu böyle bilmek zorunda.

Sanatçı dik durur. Sanatçı aykırı insandır. Gücün karşısında sanatçı eğilmez. Gücün karşısında eğilen kişiye de sanatçı denilmez. Sanatçı rüzgara karşı yürür" açıklamasına Hülya Avşar'dan cevap geldi. Avşar "Kılıçdaroğlu'nun lider olmadığını biliyorum, siyasetçi olduğundan da emin değilim" dedi.

LİDER OLMADIĞINI BİLİYORUM, SİYASETÇİ OLDUĞUNDAN DA EMİN DEĞİLİM

Hülya Avşar'ın Hürriyet'te yer alan açıklaması şöyle:

"Kılıçdaroğlu'nun en büyük kusuru özgürlüğe ve demokrasiye karşı olması. Bir de onu daha efendi sanırdım. Ben fikirlerimi, inandığımı özgürce söylemeye devam edeceğim. Bir hancı olarak yolcu olan Kılıçdaroğlu'nu görmezlikten geliyorum. Düşüncelerini özgürce ifade eden kişilere saygı duyuyorum, dolayısıyla Kılıçdaroğlu'na da 'kendi fikridir' diyerek selam ediyorum. 31 yıllık sanat hayatımdan hiçbir şüphem yok. Kılıçdaroğlu'nun lider olmadığını biliyorum, siyasetçi olduğundan da emin değilim."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avşar'dan Kılıçdaroğlu'na sert cevap!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN