Erdoğan'dan operasyonla ilgili ilk açıklama!

Cuhurbaşkanı Erdoğan paralel yapı operasyonuna ilişkin ilk açıklama geldi. Erdoğan: " "İçeride ya da dışarda, algı operasyonları yoluyla, yalan haberler, yalan manşetler yoluyla, Türkiye'ye hala istikamet çizmeye çalışanlarla, hiçbir şekilde uzlaşmayacağız, onların önünde hiçbir şekilde diz çökmeyeceğiz" dedi.

Giriş Tarihi: 15.12.2014 13:47 Güncelleme Tarihi: 15.12.2014 16:08
Erdoğan'dan operasyonla ilgili ilk açıklama!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

TÜPRAŞ'ın hiçbir algı operasyonuna itibar etmeden hedeflerini gerçekleştirmesi verilen en güzel cevaptır. Hiçkimse algılara aldanmasın, gerçek rakamlara baksın.

İçeride ya da dışarıda algı operasyonlar yoluyla yalan manşetlerle Türkiye'ye hala istikamet çizmeye çalışanlarla uzlaşmayacağız. Onların önünde diz çökmeyeceğiz. Şahsımın ya da arkadaşlarımın burada olması hiç önemli değil, burası demokratik bir ülke. Seçimle gelir seçimle gideriz ayrıca bizler faniyiz zamanı gelince görevimizi teslim edeceğiz.

"MEDYA KİRLİ OYUNDAN KENDİSİNİ KURTARACAK"

Yeni Türkiye'nin kazanımlarına millet sahip çıkacak. Kirli ittifaklara girenler başaramayacaklarını anlasın. Milli irade, hukuk her gün daha da güç kazanıyoruz. Lütfen yalanlara bakmayın, kuyruğuna basıldığı için ortalığı velveleye verenlere bakmayın. Bütün bu yaşananlar normalleşme sürecidir. Kirli ittifaklara girenler bunun cevabını almaya devam edecekler.

Medya dünyası girdiği kirli oyunlardan kendisini kurtacaktır diye inanıyorum. Tehditlere bu millet gelmeyecektir. Vicdan sahibi herkesi, kirli çevrelere cesur bir duruşla cevap vermesini istiyorum. Bitaraf olan bertaraf olur. O yüzden tarafımızı çok iyi belirlemeliyiz.

Operasyon sosyal medyayı salladı

ERDOĞAN'DAN AB'YE SERT TEPKİ

"İSTER BASIN MENSUBU OLSUN..."

Maşalara, paralel yapılara kol kanat gerenler er ya da geç mahçup olacaklar. İçeride ya da dışarda, algı operasyonları yoluyla, yalan haberler, yalan manşetler yoluyla, Türkiye'ye hala istikamet çizmeye çalışanlarla, hiçbir şekilde uzlaşmayacağız, onların önünde hiçbir şekilde diz çökmeyeceğiz.

Savcılar tarafından başlatılan operasyonda içeride ve dışarıda niyetleri ortaya koyan bazı tepkiler koyuluyor. Koro halinde savcılarımıza, hakimlerimize bir baskı uygulamaya çalışıyor. Adımlar atıldığı anda AB'den çıkıyor ve açıklama yapıyor. Sen neyi biliyorsun da o açıklamayı yapıyorsun?

"AB BİZİ ALIR MI? DERDİMİZ YOK"

Bu adımın ne olduğunu biliyorsunuz, ister basın mensubu olsun ister o olsun ister şu olsun gerekli cevabı alacaklar. Böyle bir adımı atarken de AB ne der? acaba AB bizi alır mı almaz mı? diye bir derdimiz yok. Biz kendi göbeğimizi kendimiz keseriz, siz kendi aklınızı kendinize saklayın. Sabancı grubunun kardeşini katleden Erdal'ı bir kapıdan alıp bir kapıdan bırakanlar acaba hukuk adına bir cevap verebilirler mi?

"BU İSİM MERKEL"

Avrupa'da 7 tane vatandaşımızı öldürenler hala yargıya sokulmadı. Bunun hesabını bize verebilirler mi? Ben bir ülkenin başındaki şahısla görüşüyorum kendisine dosyaları veriyorum kendisi terör örgütü ile ilgili 4 binden fazla dava olduğunu söylüyor sonuç diyorum hiçbir netice yok. Bu isim Merkel. Bir netice yok diyorsunuz sonra kalkıp ülkeme karşı operasyon yürütmeye kalkıyorsunuz

"İKİ GÖZÜ GÖRMEYEN BİRİNİ İÇERİ ALANLAR BUNLARDI"

Hakim ve savcılarımızın korkutulmasına izin vermeyeceğiz. Atılacak olan her adım hukuk içinde atılacak, karar da hukuk içinde yasalar ve vicdan çerçevesinde verilecektir. Normalleşmeye başlayan hukuk sistemi hiçbir masumun ceza almasına izin vermez. Yapanın yaptığının yanına kar kaldığı Türkiye eskide kaldı. olay basın özgürlüğü değildir, 17 yıl iki gözü dahi görmeyen bir insanı içeriye alanlar işte bunlardı. O insanların şikayeti üzerine açılmış bir süreçtir ve bunun bedelini ödeyecekler.

'Gözaltılar gazetecilik faaliyeti nedeniyle değil'

"TUTUKLANAN 7 KİŞİNİN SUÇU..."

Onlar bağıracaklar, belki de ağlayacaklar. Onlar da güneyde sevdiklerini arkaya alarak ihanetlerini tescillemeye devam edecekler. Basın özgürlüğü diyorlar alakası yok.
Bize zaman zaman gelirler. Uluslararası camiadan da gelirler. İçeride gazeteciler var dediler, yığınla sayı çıkardılar. Adet kaç biliyor musunuz 7 tane… 7 kişinin suçları ellerinde silah bulundurmaya kadar, bekçi öldürmeye kadar bütün belgeleri önlerine koydum.
Şimdi ne diyorsunuz? İlginçtir, bunların davalarının yeniden açılmasını istiyorlar. Artık eski Türkiye yok, Yeni Türkiye.

Ekrem Dumanlı'ın unutmak istediği manşetler

EKREM DUMANLI BÖYLE GÖZALTINA ALINDI - TIKLAYIN

PARALEL OPERASYONU TWİTTER'I SALLADI - TIKLAYIN

FETHULLAH GÜLEN LİSTEDE VAR MI - TIKLAYIN

MAHKEME 'ÖRGÜTSEL YAPI' DEDİ - TIKLAYIN

GÜLEN'İ İLK KEZ AÇIĞA DÜŞÜREN OPERASYON: TAŞHİYECİLER - TIKLAYIN

BAŞSAVCI'DAN OPERASYON AÇIKLAMASI - TIKLAYIN

GÖZALTINDAKİ EN DİKKAT ÇEKEN İSİM - TIKLAYIN

TAYYAR DUMANLI'NIN NEDEN BİNADAN ÇIKMADIĞINI AÇIKLADI - TIKLAYIN

SAMANYOLU GRUBU BAŞKANI HİDAYET KARACA GÖZALTINDA - TIKLAYIN

ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜ GÖZALTINDA

İŞTE PARALEL YAPININ BİAT MEKTUPLARI - TIKLAYIN

ÇOCUK KANALINDA OPERASYON ANLARI - TIKLAYIN

PARALEL ÇETENİN VİP DİNLEME LİSTESİ YAYINLANDI - TIKLAYIN

İLAÇTA PARALEL VURGUN - TIKLAYIN

MEHMET METİNER OPERASYONU BÖYLE DEĞERLENDİRDİ - TIKLAYIN

MEHMET DOĞAN'A YAPILAN ZULÜMDÜ - İZLE

MEHMET METİNER OPERASYONU YORUMLADI - İZLE

FETHULLAH GÜLEN'İ İLK KEZ AÇIĞA DÜŞÜREN VAAZ - İZLE

HAKAN ŞÜKÜR ZAMAN BİNASINA GİTTİ - İZLE

EKREM DUMANDI GÖZALTINA ALINDI - İZLE


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'dan operasyonla ilgili ilk açıklama!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN