Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Su verilmedi” yalanı

Paralel medyanın 3 gündür yürüttüğü “Su verilmedi” masalı da fos çıktı. Savcılığın gözaltındaki gazetecilerin her birine 4 su verdiği, yemek ihtiyaçlarının polisler tarafından karşılandığı ve rahat etmeleri için nezarethanede değil mescitte uyumalarına izin verildiği öğrenildi.

Giriş Tarihi: 19.12.2014 11:05 Güncelleme Tarihi: 19.12.2014 12:02
“Su verilmedi” yalanı
Paralel Medya yalana doymuyor. 3 gündür "Samanyolu Grup Başkanı Hidayet Karaca ilaç içmek için su istedi, polisler burası kafeterya mı diyerek su vermedi" tezviratı da yalan çıktı.

Sabah gazetesi adliye muhabirlerinin elde ettiği bilgilere göre 14 Aralık operasyonu ile gözaltına alınan isimlerin her birine 4 su verildi. Bu sular tüketilmediği için hiçbir şüpheli yeni su talebinde bulunmadı. Ayrıca tüm yemek ihtiyaçları polisler tarafından karşılandı. Nezarethanenin soğuk olma ihtimali gözönünde bulundurularak şüpheliler Adliye'nin mescidinde geceyi geçirdi.

Hidayet Karaca'nın avukatının böyle bir yalana başvurması ve paralel medyanın bu yalanı manşetlerine taşıması savcılık ve görevli polisler tarafından şaşkınlıkla karşılandı.KARAR BUGÜN AÇIKLANACAK-TIKLAYIN

MAHÇUPYAN'DAN EKREM DUMANLI İLE İLGİLİ ÇARPICI SÖZLER!-TIKLAYIN

GÜLEN'E HODRİ MEYDAN-TIKLAYIN

DARBE ÖNCESİ HESAPLAR PENSİLVANYA'YA GİTTİ-TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Su verilmedi” yalanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN