Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan o ülkede yılın adamı seçildi

Giriş Tarihi: 27.12.2014 22:31
Cumhurbaşkanı Erdoğan o ülkede yılın adamı seçildi

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kuveyt dönüşü yaptığı basın açıklamasında, Kuveyt'te yayın yapan Vasat gazetesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yılın adamı seçtiğini belirtti.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kuveytli basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Türkiye ile Mısır arasındaki ilişkilere yönelik Kuveyt'ten bir talepte bulunup bulunmadığı sorulan Arınç, "Türkiye ile Mısır arasındaki ilişkilerin düzelmesini isteriz. Bunun için özellikle Mısır'ın yapması gereken işler vardır. Ancak benim Kuveyt'te bulunduğum sürede yaptığım görüşmelerde Kuveyt'in bu konuda yardımını istememiz söz konusu değildir. Bu konu gündeme gelmemiştir" diye konuştu.

ERDOĞAN YILIN ADAMI

Kuveyt'te yayın yapan Vasat gazetesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yılın adamı seçtiği belirtilerek, Erdoğan'a bu özelliği kazandıran meziyetlerinin sorulmasına karşılık Arınç, gazetenin çok isabetli bir tercih yaptığını kaydetti.

Erdoğan'ın siyasette 30 yıllık arkadaşı olduğunu dile getiren Arınç, "Başarılı siyasetçidir. Örnek bir lider, devlet adamıdır. Türk siyasi tarihinde 12 yıl sürekli başbakanlık yapmış tek kişidir. Türkiye'nin maddi kalkınmasına, halkın refah seviyesinin yükselmesine büyük katkı sağlamıştır. Dindar bir insandır. Güzel bir ev hayatı vardır. Milletimizin maneviyatına da çok büyük hizmetleri olmuştur. Dış politikada çok başarılı ve güçlü bir siyasi figürdür. Türkiye devletini, itibarlı ve güçlü bir hale getirmiştir" değerlendirmesinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan o ülkede yılın adamı seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN