'den cemaate sürpriz ziyaret

Giriş Tarihi: 9.2.2015 18:36
CHP'den cemaate sürpriz ziyaret
heyeti bugün 14 Aralık operasyonu kapsamında tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne gönderilen cemaatin yayın grubu olan, Peygamber efendimizi kamyon kasasına kadar indiren kanalı Samanyolu'nun Genel Yayın Yönetmeni Hidayet Karaca'yı ziyaret etti.

CHP'NİN SAVCILARI SİLİVRİ'DE

Anamuhalefet partisinin cemaate yakınlığı daha önce de defalarca açıklanmış, 'li Birgül Ayman Güler de bunu dile getirdiği için partiden ihraç edilmişti. Bugün CHP Cemaat ittifakı tekrar gün yüzüne çıktı. Cemaatin kanallarından Samanyolu'nun Genel Yayın Yönetmeni Hidayet Karaca'yı bugün ziyaret eden CHP heyetinde savcı kökenli vekilleri Sezgin Tanrıkulu ve Ali Özgündüz yer aldı.

14 ARALIK OPERASYONUNDA TUTUKLANMIŞTI

Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, 14 Aralık operasyonu kapsamında 'terör örgütü kurmak ve yönetmek' suçlamasıyla tutuklanarak Silivri cezaevine götürülmüştü.

KARACA'DAN HATA İTİRAFI

Yaklaşık 3 saat süren CHP'lilerin ziyaretinin ardından twitter hesabından açıklama yapan Ali Özgündüz 'Hidayet Karaca 'Geçmişte bazı hatalar yaptık' dediğini kaydetti. CHP'li heyet görüşme sonrası Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'den cemaate sürpriz ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN