Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajını yineledi

Giriş Tarihi: 12.2.2015 12:25 Güncelleme Tarihi: 12.2.2015 12:27
Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 çocuk mesajını yineledi

Erdoğan'ın Latin Amerika seyahatinin Küba ayağında, Armas meydanını gezerken Havana'da yaşayan Türk vatandaşının ve onun Kübalı eşine "Kaç çocuk yapacaksınız?" yapacaksınız diye sordu

, Latin Amerika gezisi çerçevesinde eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik Meksika'ya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taşıyan uçak Küba'daki programını tamamlaması ardından saat 06.35'te Meksiko Juarez Askeri Havalimanı'na indi. Erdoğan'ı, Türkiye'nin Meksika Büyükelçisi Mustafa Oğuz Demiralp ve diğer yetkililer karşıladı.

ARMAS MEYDANI'NDA SOHBET

Erdoğan, Meksika'dan önceki durağı olan Küba'da 'şehir turu' yaptı. Havana'daki programı kapsamında 'Eski şehir' olarak adlandırılan tarihi bölümde incelemelerde bulunan Erdoğan, Armas meydanını gezdi. Burada Türk turistlerle sohbet eden Cumhurbaşkanı, Havana'da yaşayan Türk vatandaşının ve onun Kübalı eşine "Kaç çocuk yapacaksınız?" yapacaksınız diye sordu. 3 cevabını alan Erdoğan, daha sonra beraberindeki heyet ve kendisini Havana'da takip eden Türk basın mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 çocuk mesajını yineledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN