Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Davutoğlu: Yasayı engelleyene bonzai taraftarı...

Başbakan Davutoğlu, Paketi'yle ilgili, "Eğer, Meclis'te bu yasayı engellemeye kalkarlarsa onların hepsine bonzai taraftarları diyeceğiz" dedi.

Giriş Tarihi: 14.2.2015 14:46 Güncelleme Tarihi: 14.2.2015 14:51
Davutoğlu: Yasayı engelleyene bonzai taraftarı...
, İl Kongresi'nde yaptığı konuşamda, Paketi'yle ilgili, "Eğer, Meclis'te bu yasayı engellemeye kalkarlarsa onların hepsinebonzai taraftarları diyeceğiz, bonzai taraftarları. Bonzai Bahçeli, bonzai Kılıçdaroğlu, molotof Bahçeli, molotof Kılıçdaroğlu, unvanları bu olacak" dedi.

Başbakan Davutoğlu, "Kılıçdaroğlu'nun söylediği gibi, eğer halkı tahrik ederek meydanlara çıkarlarsa, toplantı ve gösteri yürüyüşleri içinde gösteri yaparlarsa serbest ama halkı tahrik ederlerse aynı kurallar onlar için de geçerlidir. Biz, bir daha bu ülkenin sokaklarını vandallara, teröristlere terk etmeyeceğiz" diye konuştu.

Davutoğlu, "Onların hayalleri bizim gerçeklerimize ulaşamaz. Bizim hayallerimiz ise Türkiye'nin geleceğini ilmik ilmik dokuyan hayaller. Ne Kılıçdaroğlu ne Bahçeli ne Demirtaş ne de Pensilvanya'nın tuzakları Türkiye'nin hayallerinin gerçekleşmesine engel olamayacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu: Yasayı engelleyene bonzai taraftarı...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN