Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gülen bu kez 'yi yalanladı

Aylardır Pensilvanya tetikçisi ’nin reklamını yapan Gülen medyası, Fuat Avni’nin gizli yazışmaları ortalığa dökülünce paniğe kapıldı. Gülen’in avukatı bir açıklama yaparak Fuat Avni’nin iddialarını yalanladı. Aylarca Fuat Avni üzerinden yasa dışı dinleme kayıtlarını ve görüntülerini yayınlayan Paralel örgütün “Fuat Avni’nin bizimle alakası yok, kaset yayınlayan alçaktır” şeklinde açıklama yapması “Yüzsüzlük ve pişkinlik” olarak yorumlandı.

Giriş Tarihi: 18.2.2015 16:22 Güncelleme Tarihi: 18.2.2015 18:26
Gülen bu kez Fuat Avni'yi yalanladı
17 Aralık darbe girişiminden bu yana Pensilvanya tetikçisi 'nin reklamını yapan Gülen medyası Fuat Avni'nin gizli yazışmaları ortalığa dökülünce paniğe kapıldı. Gülen'in avukatı bir açıklama yaparak Fuat Avni'nin iddialarını yalanladı. Aylarca Fuat Avni üzerinden yasa dışı dinleme kayıtlarını ve görüntülerini yayınlayan Paralel örgütün "Fuat Avni'nin bizimle alakası yok, kaset yayınlayan alçaktır" şeklinde açıklama yapması "Yüzsüzlük ve pişkinlik" olarak yorumlandı.

EN YAKINLARI "FUAT AVNİ'Yİ GÜLEN YÖNLENDİRİYOR" DİYOR

Aylardır Pensilvanya tetikçisi Fuat Avni'nin reklamını yapan Gülen medyası Fuat Avni'nin gizli yazışmaları ortalığa dökülünce paniğe kapıldı. Gülen'in avukatı bir açıklama yaparak Fuatavni'nin iddialarını yalanladı.

PEKİ KİM BU FUAT AVNİ?

Bir dönem Gülen'e en yakın isimler olan Hüseyin Gülerce ve Latif Erdoğan'a göre Fuat Avni ve üst kadrosu tarafından yönetilen bir hesap. Latif Erdoğan'ın ifadesi ile "Emre Uslu gibi kiralanmış kalemler" bu trafikte ön planda olsa da üst akıl Fethullah Gülen.

FUAT AVNİ İLE ALAKALARI YOKMUŞ!

Gizli yazışmaların kesinlikle ele geçirilemeyeceğini düşünerek yapılan rahat sohbetler ortalığa saçılınca Gülen medyasında panik havası yaşanıyor. Aylardır Fuat Avni'nin tweetlerini yayarak adeta Paralel yapıyı itiraf eden Gülen medyası şimdi Fuat Avni'nin bizimle bir ilgisi yok yalanına sarıldı.

Soruşturma genişletildi

Fuat Avni'nin özel yazışmalarının ortaya çıkmayacağını düşünerek rahat hareket eden çete, bütün darbe planlarının ortaya çıkması ile birlikte meseleyi sulandırarak kamuoyunu yanlış yönlendirmeye çalışıyor.

AYLARCA YASADIŞI DİNLEME YAYINLAYIP ŞİMDİ İNKAR EDİYORLAR

Bugün bir basın açıklaması yapan Fethullah Gülen'in avukatı Nurullah Albayrak, Akşam ve Star gazetelerinde yayınlanan ve Fuat Avni tarafından yazılan tweetleri yalanladı. Bu görüşmelerin bir tanesinde CHP'li 45 kişinin kasetinin Cemaatin elinde olduğu, bu yüzden CHP'nin Cemaate karşı gelemediği yazılıydı. Fethullah Gülen haberlerine ilişkin avukatı Nurullah Albayrak aracılığıyla yazılı basın açıklaması yapan Gülen, "İftira" dedi. Fethullah Gülen ayrıca, 30 Mart öncesi AK Parti'ye konuşma kasetleri üzerinden yapılan şantajı unutmuş gibi "Mahrem görüntüleri kaydetmek, şantaj yapmak alçaklıktır" dedi. Aylarca Fuat Avni üzerinden yasadışı dinleme kayıtlarını paylaşan Paralel örgütün "Görüntülerle bizim alakamız yok" şeklinde açıklama yapması "Yüzsüzlük ve pişkinlik olarak yorumlandı.

Fuat Avni'nin gizli görüşmelerinin ucu bundan sonra kime dokunacak merakla bekleniyor.

http://i.sabah.com.tr/sbh/2015/01/20/1421761859697.jpgBUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülen bu kez Fuat Avni'yi yalanladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN